Черновецький

Колишній мер Києва Леонід Черновецький запевняє, що ніколи не ховався від правоохоронних органів, але шукати його в Україні немає сенсу.

Прокуратура Грузії заявляє, що не отримувала від України вимогу про передачу Леоніда Черновецького українській стороні.

Екс-мер Києва Леонід Черновецький прокоментував те, що слідчі Генпрокуратури отримали дозвіл суду на його затримання.

Суд дав дозвіл на затримання екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 Екс-мер Києва Леонід Черновецький заявив, що оголошена йому підозра у зловживанні владою є помстою з боку генерального прокурора Юрія Луценка.

Екс-посадовця запідозрили у зловживанні владою або службовим становищем.

Прокуратура Києва провела обшуки та повідомила про підозру членам команди колишнього мера столиці Леоніда Черновецького, яких підозрюють у розкраданні землі острова Жукова.

Про це повідомив народний депутат від БПП, екс-голова Комітету виборців України Олександр Черненко на своїй сторінці в Facebook.

Колишній мер Києва Леонід Черновецький вирішив балотуватися в парламент Грузії в якості кандидата в мажоритарні депутати від Кобулетського району Аджарії, де він постійно проживає в протягом останніх п'яти років.

Іспанська поліція оприлюднила оперативне відео затримання сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степана.

Суддя суду першої інстанції номер 21 міста Барселони обрав сину екс-мера Києва Леоніда Черновецького — Степану — запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Екстрадиції в Україну сина скандального екс-мера є кому боятися

Син колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степан, затриманий в Іспанії, жив у будинку, купленому на відмиті кошти.

Колишній мер Києва Леонід Черновецький заперечує затримання свого сина в Барселоні і погрожує іспанській поліції «серйозними» позовами.

Степана Черновецького іспанська преса називає мафіозі.