Художник

Відомий український живописець розповів «ВЗ», чи важко зараз живеться художникам.

Останнє інтерв’ю унікального українського художника Олександра Бєлозора, ім’я якого внесено до Книги рекордів України та Книги рекордів Гіннесса.

У вівторок, 30 травня, на 54 році життя помер відомий український художник Олександр Білозор, майстер, який прославився малюванням картин під водою.

Робота художника Жана-Мішеля Баскія продана на аукціоні Sotheby's в Нью-Йорку за рекордну суму 110 мільйонів доларів, ставши найдорожчою в історії картиною американського автора.

Народний художник України — про творчість, підробку картин і випадок, який змінив його життя.

65 років тому загинув легендарний художник УПА Ніл Хасевич.

Народному художнику України Івану Марчуку повернули 101 картину, що він передав для організації виставки в Іспанії, але виставка так і не відбулася, а картини зникли разом з агентом.

Сьогодні, 15 лютого, уночі раптово помер львівський художник-реставратор Петро Скоп, про що повідомляється на Facebook-сторінці його батька Льва Скопа.

Народний художник України Любомир Медвідь з нагоди 75-річного ювілею дав відверте інтерв’ю «Високому Замку».

Львів прощається з відомим художником Володимиром Патиком.

Художник Андрій Єрмоленко намалював українських покемонів

Український художник, член Національної спілки художників України Віктор Крижанівський (Сонцеслав) на 66-му році життя помер у Києві внаслідок ножового поранення живота.

У результаті ножового поранення пішов з життя український художник, член Національної спілки художників України, Віктор Крижанівський (Сонцеслав).

Художник вразив картинами з людських тіл

Преображенський суд російської столиці Москви засудив художника-акціоніста Петра Павленського до одного року і чотирьох місяців обмеження волі за акцію «Свобода», звільнивши його від виконання покарання у зв’язку із закінченням терміну давності у справі.