Харків

Чи допоміг порозумінню між поляками і українцями візит Анджея Дуди до Харкова?

Захист водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова, підозрюваного в смертельній ДТП в центрі Харкова, має намір подати апеляцію на рішення суду про продовження на 60 днів арешту.

Польща, як член Ради безпеки ООН, буде підтримувати ініціативу щодо введення миротворчої місії на всій території Донбасу.

Підірваним 6 грудня о Харкові чоловіком, є 35-річний майор поліції.

Шахтар у Харкові переграв у шостому турі групової стадії Ліги чемпіонів Манчестер Сіті з рахунком 2:1 і вийшов до ⅛ фіналу.

Наразі поліцією вирішується питання щодо виділення матеріалів в окреме провадження.

У Харкові 6 грудня був підірваний автомобіль Toyota Camray, за кермом якого перебував співробітник Національної поліції.

У Харкові розкрили могилу більшовика-революціонера Миколи Руднєва, розташовану в центрі міста на площі, яка раніше носила його ім'я. Могила, де, як вважалося, з 1919 року поховані останки Руднєва, виявилася порожньою.

У Харкові невідомі підірвали одну з міських аптек на Ювілейному проспекті.

Після публікації в українських ЗМІ відомостей про дочку одного з ватажків терористів ЛНР Ігоря Корнета Марини, яка навчається у Харківській юракадемії ім. Я. Мудрого, вона не з'являлася на заняттях.

Оксана Євтєєва (Берченко), яка втратила чоловіка і сестру в результаті ДТП у Харкові зробила перше телефонне звернення з реанімації.

Несподіване зізнання підозрюваного підтвердив і його адвокат.

Апеляційний суд залишив Геннадія Дронова під вартою.

У Харкові на дорозі зіткнулися дві маршрутки «Богдан», внаслідок чого постраждали 11 осіб, серед яких діти. Загиблих немає.

Київський районний суд Харкова визнав винним Сергія Юдаєва у масових заворушеннях під час захоплення Харківської обласної державної адміністрації та хуліганстві в редакції новин «АТН» у квітні 2014 року.