Форум видавців

Скандальну дитячу книжку Тетяни Пакалюк «Пригоди малого Укропчика», яку видали у 2015 році, знову продавали на цьогорічному Форумі видавців.

Цьогорічний Форум видавців мало чим відрізнявся від попередніх — попри традиційну тисняву і штовханину,  змучені, але щасливі відвідувачі йшли додому з повними торбами дорогих книжок. Як написала у соцмережі одна моя знайома: “Знову накупила купу книжок, тепер головне — знайти час їх прочитати”.

Цьогоріч журі вирішило не присуджувати Гран-прі.

У 60 різних місцях протягом п’яти днів на Форумі видавців відбудеться тисяча культурних заходів.

24-й Форум видавців стартував зі скандальної заборони книжки Лариси Денисенко.

Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи незабаром відчинить двері для відвідувачів.

Керівники Форуму видавців — про те, чому дитячі квитки будуть дорожчі, ніж дорослі, та інші особливості  Дитячого книжкового форуму.

Почула уривок розмови двох активних учасниць Форуму: “Якби Форум був раз на місяць, я була б така ж струнка, як ти”. — “А я б здохла”…

Автор «99 франків» відвідає Львів.

На Форумі видавців у Львові представлять український переклад щоденника Анни Франк.

Олександру Коваль нагородили за просування польської літератури в Україні.

Олександра Коваль розчарована кількістю гостей Форуму:з очікуваних 40−50 тисяч відвідувачів через касу пройшли лише 17 тисяч…

За фактом розповсюдження на Форумі видавців у Львові книг антиукраїнського змісту, які надруковані під маркою Харківського видавництва «Фоліо»,  відкрито кримінальну справу. Матеріали даної справи передано у СБУ Харківської області.

Які книги на Форумі видавців придбав капрал Юрій Зозуля, що дарували Марині Порошенко і як Антін Мухарський примудрився стати найуспішнішим автором — у спецрепортажі «ВЗ».

У Львівському національному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької відбулася урочиста церемонія нагородження премії «Найкраща книга 22 Форуму видавців».