ФСБ

Чоловік послався на консула, який повідомив, що Павлу виразками обсипало обличчя, шию і тіло.

Голова СБУ Василь Грицак звернувся до керівника ФСБ РФ Олександра Бортнікова із закликом припинити діяльність, яка може дестабілізувати ситуацію в РФ та дати привід російським військовим для початку повномасштабної кампанії проти України.

Служба безпеки України має оперативну інформацію про посилення розвідувально-диверсійної діяльності російських спецслужб на території України.

Міністерство закордонних справ України направило МЗС Росії ноту з вимогою надати всю інформацію щодо обставин затримання в анексованому Криму Геннадія Лемешка.

Співробітники СБУ викрили працівницю херсонського Управління служби безпеки у співпраці з ФСБ Росії.

Ідентифікувати затриманих вдалося за допомогою соцмереж.

В Одесі контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) затримали агента ФСБ — Ігоря Ткаченка, який приїхав у місто вербувати офіцерів.

Так званий депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська після публікації Transparency International Russia про її квартиру в Донецьку попросила генпрокурора, ФСБ і Слідчий комітет перевірити цю організацію.

СБУ викрила українського інтернет-провайдера на незаконній маршрутизації трафіку до Криму в інтересах російських спецслужб.

Перед убивством екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова його водія викрадали в Білорусі співробітники ФСБ і вивозили у Брянську область для допиту.

Військовий Олександр Орехов, який служив у Криму до окупації, але вийшов з іншими бійцями, розповів, як представники Федеральної служби безпеки Росії спробували його завербувати.

Президент Росії Володимир Путін надав Федеральній службі безпеки повноваження відбирати у громадян РФ нерухомість.

Активісти Громадської організації «Оберіг» викрили чоловіка, який працював на російську Федеральну службу безпеки.

Українські прикордонники виявили в одному з вагонів потягу «Москва-Харків» макет вибухового пристрою.

Невідомий зі зброєю в руках увійшов до управління ФСБ у Хабаровську і відкрив стрілянину. Загинули співробітник установи і відвідувач, а також сам нападник.