ФІФА

Українська команда тепер посідає 30-е місце.

Міжнародна федерація футболу покарала не лише Україну за матч відбору ЧС-2018 проти Туреччини.

Чиновники Міжнародної федерації футболу (ФІФА) визначилися з місцем розміщення на час чемпіонату світу 2018 року, який пройде в Росії. Штаб-квартиру ФІФА було вирішено організувати в московському готелі «Україна».

Міжнародна федерація футбольних асоціацій оштрафувала Федерацію футболу України на 48 тисяч швейцарських франків, тобто близько 42 тисяч євро, за підсумками осінніх матчів кваліфікації ЧС-2018 з Туреччиною та Ісландією.

За підозрою у корупції заарештовано президента Федерації футболу Іспанії Анхеля Марію Вільяра, який заважав розслідуванню, щодо корупції у ФІФА.

Один з основних фігурантів гучної справи про корупцію в Міжнародній федерації футболу (ФІФА) американець Чак Блейзер помер у віці 72 років.

Збірна України з футболу піднялася відразу на 12 позицій в оновленому рейтингу Міжнародної федерації футболу (ФІФА).

Наша збірна тепер на 25 місці.

Поєдинок не піде в залік рейтингу через те, що команди провели 10 замін при дозволених шести.

До будівництва стадіону було задіяно мінімум 110 робочих з КНДР, які проживали і виконували свої обов'язки в рабських умовах.

Нападник «Барселони» Ліонель Мессі відмовився вибачатися перед ФІФА за інцидент, що трапився у відбірковому матчі проти Чилі.

У новому рейтингу ФІФА для національних збірних українська команда опустилася на 6 позицій і займає 37-й рядок.

В оновленому списку федерації футбольних асоціацій українська команда посідає 31-е місце.

ФІФА дала дозвіл форварду Бетіса Роману Зозулі на перевищення ліміту переходів, щоб змінити клуб.

Національна збірна України залишилася на 30-му рядку в рейтингу Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА), який оновлений у четвер, 9 лютого.