Уряд

Пенсійна реформа передбачає запровадження таких соціальних параметрів солідарної системи пенсійного забезпечення, які стабілізують Пенсійний фонд та створять умови для подолання його дефіцитності.

Новий склад кабінету міністрів буде оголошений 3 серпня.

Представники стартап-галузі та Кабінет міністрів домовилися про спільне фінансування новітніх розробок в IT.

Очікується, що у 2021 році почнеться введення накопичувального рівня пенсійної системи, а до того часу середня зарплата українців має зрости до 11 тисяч гривень.

Кабінет Міністрів України не погодив підвищення тарифів на газ, закладене у фінплані «Нафтогазу».

Прем’єр-міністр не уточнив, про які саме відомства йдеться.

Тисячі людей зібралися в центральному Лондоні, щоб висловити своє невдоволення економічною політикою уряду Британії.BBC.

Процес докапіталізації буде проходити в два етапи, на першому з яких випустять облігації внутрішньої державної позики на суму 22,5 млрд грн.

Уряд ініціює створення Ради з розвитку інновацій, завданням якої буде підтримка науки та реалізація різних проектів у реальному секторі економіки.

За підсумками парламентських виборів, що відбулися 18 червня, у Франції сформовано новий склад уряду.

Уряд Польщі планує підвищити мінімалку майже до 500 євро.

Через відсутність накопичувальної пенсійної системи економіка втратила майже 90 мільярдів гривень.

Розпочато підготовку до імплементації закону «Про ринок електричної енергії України», ухвалений Верховною Радою у квітні поточного року.

Україна має борг перед Всесвітньою організацією охорони здоров'я 26 млн доларів, що виник через несплату членських внесків.

У середині червня документ має затвердити парламент.