Уряд

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман допускає тимчасове відновлення роботи Податкової міліції.

Рада сьогодні проведе годину запитань до уряду, розгляне призначення іменних стипендій науковцям і забезпечення санаторним лікуванням учасників АТО.

Уряд ухвалив рішення стосовно того, що граничні роздрібні ціни на природний газ для населення і підприємств повинні переглядатися кожні півроку.

Кабінет міністрів звільнив керівника Державної екологічної інспекції Андрія Заїку.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій презентувало план заходів щодо тимчасово окупованої території Криму та Севастополя.

Кабінет міністрів схвалив План виконання рішення РНБО щодо удосконалення заходів забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Кабінет Міністрів виділив з резервного фонду держбюджету майже 114 млн гривень для виплати одноразової грошової допомоги постраждалим та членам сімей загиблих на Майдані під час Революції гідності.

Найзалежнішим від соцмереж виявився міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

У п'ятницю, 17 лютого, набуло чинності розпорядження уряду про надзвичайні заходи в електроенергетиці.

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

Початок запланований на 17.00.

Блокування поставок вугілля з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей вигідне, перш за все, Росії.

У Румунії десятки тисяч людей знову вийшли на вулиці у п’ятницю, одинадцятий день поспіль протестуючи проти лівого уряду країни й вимагаючи його відставки за спробу послабити боротьбу з корупцією.

Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Розмір стипендії становитиме від 750 до 2 тис. грн залежно від рівня акредитації вишу.