Уряд

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює розробку законопроекту про кримінальну відповідальність правоохоронців та контролюючих структур за надмірний тиск на бізнес.

Після ухвалення відповідного рішення Верховною Радою, мінімальний розмір пенсії може зрости до 1452 гривень, а не до 1373 гривень, як планувалося раніше.

Кабінет міністрів проводить відбір на нові посади державної служби в Директорат координації державних політик та стратегічного планування.

Кабінет міністрів України розширив територіальні межі природного парку «Синевир». Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 вересня, повідомляє «Урядовий портал».

На це Кабмін виділив ₴81,7 млн.

У разі, якщо Верховна Рада підтримає законопроекти щодо  пенсійної реформи на початку жовтня, цього ж місяця може бути збільшено пенсії 9 мільйонів осіб.

У державний бюджет на 2018 рік наш “оптимістичний” уряд заклав курс — 30,1 грн. за один долар. Щойно ця інформація з’явилася у публічному доступі, як долар повільно, але впевнено, почав рости.

Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект про щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%, збільшивши податок майже у п'ять разів до 2025 року.

Уряд затвердив проект бюджету на 2018 рік і віддав на розгляд в парламент.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує виділення 800 мільйонів гривень на запуск Фонду енергоефективності в 2018 році.

Уряд продовжив низку міжнародних маршрутів і підвищив класифікацію окремих доріг.

Документ набуде чинності з 1 січня 2018 року.

Уряд виділить 1 млрд грн на модернізацію початкової освіти.

Кабінет Міністрів схвалив енергетичну стратегію України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» із триденною доробкою.

Пенсійна реформа передбачає запровадження таких соціальних параметрів солідарної системи пенсійного забезпечення, які стабілізують Пенсійний фонд та створять умови для подолання його дефіцитності.