Університет

Ексклюзивне інтерв’ю з доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка Олександром Авраменком.

З 1 листопада на 18% зросли стипендії для українських студентів

У Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – ювілей.

У Донецьку обвалилися кілька поверхів будівлі університету економіки і торгівлі.

Ректор, четверо викладачів, бухгалтер і завгосп заново створили Донецький медуніверситет…

Студенти виступили з ініціативою реконструювати площу перед ЛНУ ім. І. Франка.

Шість українських вищих навчальних закладів потрапили в рейтинг 916 кращих світових університетів 2016−2017 років за версією Quacquarelli Symonds.

Київський університет культури – приватний університет Михайла Поплавського, якого два роки тому позбавили ліцензії, знову зможе видавати дипломи державного зразка.

Міністерство освіти і науки запропонувало зменшити на 10,8% число студентів, яких наберуть у 2016 році на навчання за державним замовленням у вищі навчальні заклади.

Близько п'ятдесяти студентів тбіліського державного університету, члени студентської організації «Аудиторія 115», забарикадувалися в одному з центральних корпусів вищого навчального закладу.

У Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ) виявили фінансування тероризму на суму 314 тис. 185 грн.

Український дипломат Юрій Сергеєв став професором Єльського університету.

Єдина умова вступу в Університет третього віку – наявність пенсійного посвідчення

Львівський національний університет імені Івана Франка підписав угоди з 28 європейськими університетами для участі у програмі студентської та викладацької мобільності Erasmus+.

Приморський райсуд Одеси задовольнив клопотання слідчого, що здійснює розслідування справи підозрюваної у корупції професора кафедри фармацевтичної хімії Одеського університету імені Мечникова.