Укрзалізниця

До Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці – 14 жовтня «Укрзалізниця» призначила 5 додаткових поїздів.

«Укрзалізниця» планує запустити потяг з Одеси до Перемишля до середини 2018 року. Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов в інтерв'ю «РБК-Україна».

Укрзалізниця запропонувала Міністерству інфраструктури включити до Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року будівництво чотирьох шляхопроводів замість залізничних переїздів.

До кінця 2017 року «Укрзалізниця» запустить два нові поїзди у Відень і Будапешт, а з Одеси до Кишинева почне курсувати оновлений потяг.

«Укрзалізниця» оголосила і провела тендер з купівлі палива впродовж одного дня.

З 7 вересня «Укрзалізниця» почне продавати квитки онлайн на ще два потяги до Польщі.

Перевізник закріпив нові вагони на маршрутах Київ-Ужгород, Київ-Трускавець і Київ-Новоолексіївка.

Запасів палива у ПАТ «Укрзалізниця» вистачить тільки до 10 вересня.

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» отримала 3 нових пасажирських купейних вагони з 38 законтрактованих на 2017 рік, в яких будуть встановлені кавові машини.

«Укрзалізниця» планує закупити нові швидкісні денні поїзди за державні кошти.

У фінансовому плані ПАТ «Українська залізниця» на 2017 рік передбачається зменшення обсягу пасажирських перевезень без подорожчання вартості проїзду.

24 серпня у перший рейс вирушив поїзд Інтерсіті+ № 715/716 Київ – Перемишль, що курсує до Польщі через Вінницю, Хмельницький  та Тернопіль.

Посадовців запідозрили у зловживанні службоим становищем.

15 серпня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру посадовців ПАТ «Укрзалізниця» через махінації з тарифами.

У неділю через технічну несправність швидкісного поїзда «Інтерсіті» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу № 764 у 9-вагонній комплектації за маршрутом «Одеса – Київ (Дарниця)» вирушив поїзд цього ж виробника на локомотивній тязі у 5-вагонній комплектації.