Укрзалізниця

«Укрзалізниця» пообіцяла пасажирам нову постіль у поїздах.

У суботу на маршрут вперше вийшов двоповерховий потяг Тернопіль — Київ.

​ПАТ «Укрзалізниця» планує ввести єдиний квиток на проїзд у потягах та автотранспорті.

Дорогою з Миколаєва на ходу зайнявся локомотив потяга, що прямував у Київ.

ПАТ «Укрзалізниця» цьогоріч уклала більше 240 договорів з постачальниками на загальну суму 4,1 млрд грн, і завдяки електронному майданчику ProZorro заощадила понад 55 млн грн.

На кінець вересня — початок жовтня «Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди в західному та південному напрямках.

«Укрзалізниця» пропонує з 2018 року прив'язати тарифи на залізничні вантажоперевезення до індексу цін промислових виробників.

Через надзвичайну ситуацію з боєприпасами на військових складах поблизу станції Калинівка на Вінниччині зміненим маршрутом курсують 47 пасажирських поїздів, які затримаються в дорозі від 5 до 8 годин.

Компанія Укрзалізниця до вихідних на 14 жовтня (Покрова і День захисника України) призначила додатковий поїзд Київ-Ковель.

Державна регуляторна служба України запропонувала переглянути обсяг підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення в країні.

До Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці – 14 жовтня «Укрзалізниця» призначила 5 додаткових поїздів.

«Укрзалізниця» планує запустити потяг з Одеси до Перемишля до середини 2018 року. Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов в інтерв'ю «РБК-Україна».

Укрзалізниця запропонувала Міністерству інфраструктури включити до Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року будівництво чотирьох шляхопроводів замість залізничних переїздів.

До кінця 2017 року «Укрзалізниця» запустить два нові поїзди у Відень і Будапешт, а з Одеси до Кишинева почне курсувати оновлений потяг.

«Укрзалізниця» оголосила і провела тендер з купівлі палива впродовж одного дня.