Угорщина

Віце-прем’єр Угорщини Жолт Шем’єн заявив, що етнічні угорці за кордоном мають право на автономію та угорське громадянство.

Угорщина вимагає від української влади відреагувати на інцидент, який стався у Берегово 12 листопада.

Так угорська влада бореться з демографічною кризою.

Новин про непрості відносини України з Угорщиною і Польщею у наших ЗМІ зараз дуже багато. На тлі усього цього негативу може здатися, що союзників у Східній і Центральній Європі у Києва вже не залишилося… Але це не так. На щастя, такий союзник є.

Угорщина вирішила повернутися до систематичних перевірок на кордонах. Відповідний урядовий указ був опублікований у державному «Угорському віснику» в середу 8 листопада, пише Mukachevo.net.

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Угорщина перейшла до блокування співробітництва між Україною і НАТО.

Міністр освіти й науки Лілія Гриневич у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі представила послам держав-союзниць закон «Про освіту».

За 170 км від Будапешта на відстані 5 км від озера Балатон розташоване містечко, що славиться унікальною водоймою, аналога якій у світі не знайдете!

Голова польського МЗС зазначив, що його країна не вважає освітній закон великою проблемою і не має наміру приєднуватися до емоційних заяв Угорщини.

«Найбільший у Європі спа-курорт» – в угорському Гайдусобосло.

У Держприкордонслужбі заявили, що вживають усіх заходів, щоб повернути у державну власність земельні ділянки, розташовані вздовж лінії державного кордону в Закарпатській області.

У МЗС Естонії заявили, що наразі варто сфокусуватися на ефективній імплементації угоди про асоціацію між Україною й ЄС.

За словами посла України, мітингувальники заявили, що «Закарпаття по закону належить Угорщині».

Аргументи, якими переконували ПАРЄ угорські й румунські делегати, на голову не налазять! «Багато років тому тодішній румунський президент зустрівся з Кучмою, — заявив румунський депутат Бадя. — І тоді український президент не говорив українською, бо не знав її… То про що ми говоримо?». Та про те, що Україна, стверджуючи українську як державну мову, має рацію! Бо не може допустити, аби її президентом іще колись стала людина, яка не знає державної мови.

Угорщина не буде підтримувати жодну ініціативу України на міжнародній арені до скасування мовної статті закону «Про освіту».