УПЦ МП

Священик УПЦ Московського патріархату і його дружина називають інцидент у Жовкві прикрим непорозумінням. Громадські активісти – системою.

В одному з будинків комітетів Верховної Ради призупинили роботу імпровізованого храму УПЦ Московського патріархату.

Церкві Московського патріархату виділяли з міського бюджету 2,2 млн грн на рік.

У розпорядження «Української правди» потрапило відео, на якому священник із пачкою грошей в руках ходить серед прихильників УПЦ МП на мітингу під Верховною Радою.

Під стінами Верховної Ради віряни Української православної церкви Московського патріархату вимагають від народних депутатів не ухвалювати законопроекти щодо особливого статусу релігійних організацій і зміни релігійними громадами підлеглості.

Прокурори мають намір вивчити діяльність УПЦ МП, починаючи з 1993 року.

Громада села Котюжини, що на Тернопільщині, вигнала з парафії священика УПЦ Московського патріархату, надавши перевагу отцям УПЦ КП.

УПЦ МП отримує фінансову підтримку, зокрема, від нардепів від «Опозиційного блоку» Вадима Новинського, Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна, а також олігарха Дмитра Фірташа.

УПЦ МП тисне на міністерство з метою зареєструвати статути, які блокують переходи парафій під юрисдикцію інших церков.

Незважаючи на цілу армію правоохоронців, які охоронятимуть «хресну ходу» Московського патріархату, батальйон ОУН все одно намагатиметься зупинити.

Безпеку Хресної ходи УПЦ МП у Києві забезпечуватимуть близько 4,5 тисячі співробітників поліції.

Служба безпеки України відстежує «групи і структури», що можуть використати хресну ходу УПЦ МП для дестабілізації обстановки в Україні.

Священик УПЦ Московського патріархату вперся через те, що перед ним його парафіянку вшанували сини покійної, яких вважає «сектантами». Пізніше сказав, що поховав   жінку «заочно».

Патрульні поліцейські оштрафували єпископа Ужгородського і Закарпатського Української православної церкви Київського патріархату Варсонофія за порушення правил дорожнього руху в Мукачево.

Священики Української православної церкви Московського патріархату допомагали бойовикам вбивати українських військовослужбовців на Донбасі.