УПЦ МП

На Львівщині — аж 59 парафій УПЦ Московського патріархату. У Бродах, на території військової частини, будують ще одну!

Президент Петро Порошенко вимагає припинити дії проти української церкви у анексованому Росією Криму.

Користувачів соціальних мереж обурила спроба призначити капеланом військового госпіталю в Одесі священика УПЛ (МП), який раніше відмовлявся відспівувати українських військових, загиблих в АТО.

У селі Повча Дубенського району Рівненської області настоятель місцевої церкви, священик Української православної церкви Московського патріархату Віталій Буга побив протоієрея УПЦ Київського патріархату Олександра Тимощука.

Священний Синод Української православної церкви Московського патріархату просить президента України Петра Порошенка відновити можливість отримання паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія та забезпечити альтернативу при прийнятті будь-яких ідентифікаторів, що передбачають можливість вибору традиційних методів посвідчення особи.

Священик УПЦ Московського патріархату і його дружина називають інцидент у Жовкві прикрим непорозумінням. Громадські активісти – системою.

В одному з будинків комітетів Верховної Ради призупинили роботу імпровізованого храму УПЦ Московського патріархату.

Церкві Московського патріархату виділяли з міського бюджету 2,2 млн грн на рік.

У розпорядження «Української правди» потрапило відео, на якому священник із пачкою грошей в руках ходить серед прихильників УПЦ МП на мітингу під Верховною Радою.

Під стінами Верховної Ради віряни Української православної церкви Московського патріархату вимагають від народних депутатів не ухвалювати законопроекти щодо особливого статусу релігійних організацій і зміни релігійними громадами підлеглості.

Прокурори мають намір вивчити діяльність УПЦ МП, починаючи з 1993 року.

Громада села Котюжини, що на Тернопільщині, вигнала з парафії священика УПЦ Московського патріархату, надавши перевагу отцям УПЦ КП.

УПЦ МП отримує фінансову підтримку, зокрема, від нардепів від «Опозиційного блоку» Вадима Новинського, Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна, а також олігарха Дмитра Фірташа.

УПЦ МП тисне на міністерство з метою зареєструвати статути, які блокують переходи парафій під юрисдикцію інших церков.

Незважаючи на цілу армію правоохоронців, які охоронятимуть «хресну ходу» Московського патріархату, батальйон ОУН все одно намагатиметься зупинити.