Туреччина

В суботу, 27 травня, неподалік столиці Туреччини щонайменше 8 осіб загинули і ще 34 отримали травми після того, як перекинувся пасажирський автобус..

Операції проходили з 18 по 25 квітня в провінціях Ширнак, Хаккарі, Діярбакир, Ерзурум і Ардаган.

Автобус, що перевозив делегатів позачергового конгресу керівної партії Туреччини, потрапив у ДТП у турецькому місті Полатлі, 32 людини отримали поранення.

Турецька влада офіційно опублікувала рішення про внесення змін до порядку взаємних поїздок і визнання внутрішнього українського паспорта, ID-картки, як проїзного документа для поїздок громадян України до Туреччини.

У ДТП із туристичним автобусом у турецькій провінції Мугла постраждали всі 16 українців і місцевий гід.

За попередньою інформацією, українців серед загиблих у дорожньо-транспортній пригоді в Туреччині немає.

Консульствам і посольствам Туреччини в країні не дозволять проводити голосування з цього питання.

Надання притулку може ще більше ускладнити і без того вкрай напружені відносини Берліна і Анкари.

Ящик рибалки виявили в районі Карасу.

Десятеро людей дістали поранень в результаті падіння атракціону «Вежа Адреналіну» у парку розваг в турецькому місті Конья.

Йдеться про всі економічні обмеження, запроваджені Росією щодо Туреччини.

Росія і Туреччина під час переговорів в Сочі домовилися про зняття всіх взаємних торгових обмежень, крім заборони на імпорт турецьких томатів.

Влада турецької провінції Анталія ввела заборону на вживання спиртних напоїв за межами готелів і ресторанів. Попередження про заборону опубліковано на сайті місцевої поліції.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав до якнайшвидшого реформування ООН, зазначивши, що у сьогоднішньому вигляді від організації не варто сподіватись справедливості.

Перший кримінальний суд Анкари заборонив Вікіпедію, найбільшу в світі онлайн-енциклопедію, у Туреччині після того, як адміністрація сайту відмовилася видалити контент, де йдеться про підтримку Туреччиною сирійської громадянської війни, зокрема про зв'язок з терористичними угрупованнями.