Туреччина

Дякую, що Ви дали можливість бачити як у ці роки зміцнювалась моя країна – звільнений Ахтем Чийгоз Президентові Петру Порошенку

Турецький уряд у понеділок, 16 жовтня, продовжив дію надзвичайного стану ще на три місяці.

Заборона стосується суден під будь-яким прапором.

Турецька прокуратура вимагає 15 років позбавлення волі для групи затриманих за підозрою в тероризмі правозахисників, серед яких є громадяни інших країн.

Представництва США в Туреччині тимчасово зупинили обробку запитів на отримання віз.

Будівництво бетонної стіни на турецько-сирійському кордоні знаходиться на завершальній стадії.

Туреччина перекрила в'їзд до країни з території північного Іраку через проведення референдуму

Крім того, армія Туреччини посилює свою присутність на кордоні з Іраком перед референдумом про незалежність Курдистану.

Міністерство закордонних справ Туреччини викликало посла Німеччини в Анкарі через багатотисячний мітинг курдів у Кельні.

Європейська комісія вважає, що у найближчому майбутньому Туреччина не готова до вступу в Євросоюз.

Після харківської перемоги над Туреччиною тренерський штаб футбольної збірної України дуже хвалили. Мовляв, повністю тактично переграли румунського наставника турків Мірчу Луческу… Схоже, перехвалили. Чи не головна причина поразки в Ісландії — дивні рішення наших тренерів.

Російських туристів почали виселяти з готелів турецької курортної перлини – Антальї.

У Туреччині 21 серпня на трасі між містами Анталья і Кемер перекинувся пасажирський автобус, в якому перебували 26 туристів, зокрема росіян.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розкритикував міністра закордонних справ Німеччини Зігмара Габріеля після його заяв на адресу турецького лідера щодо втручання в майбутні вибори в Німеччині.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розраховує на поліпшення відносин з Німеччиною після виборів в бундестаг 24 вересня.