Трускавець

На халяву попити водички зможуть лише жителі Трускавця, якщо їм «лікар пропише».

Колишній директор калійного підприємства «Полімінерал» Зеновій Варивода цією дорогою не їздить та інших застерігає. Ще 18 років тому попереджав про нинішнє провалля.

У будь-яку мить тут можуть статися нові зсуви ґрунту.

Міський голова Трускавця – про перспективи унікального курорту та чому «Нафтуся» стане платною.

Працівники санаторіїв та готелів Трускавця заробляють від трьох до понад десяти тисяч гривень.

Розмова з мером курортного міста

В курортному Трускавці скасували концерт гумористичного дуету Володимира Мойсеєнка та Володимира Данильця, відомих у народі як «Кролики».

Валютна криза підвищила попит на відпочинок у Трускавці

Трускавець, який славиться лікувальними водами готовий до високого туристичного сезону. Про це розповів «ВЗ» міський голова Трускавця Руслан Козир.

Економічна криза добралась і до курортного Трускавця. Менше стало вуличного освітлення та безтурботного сміху у вечірній час. Покинутими виглядають санаторні приміщення у верхній частині курорту. Жодного освітленого вікна не видно у зачинених велетнях – санаторіях «Рубін» та «Янтар». Про тривожний час красномовніше за будь-які слова свідчать безлюдні площі перед бюветами мінеральних вод № 1 та № 2, де за звичних обставин з ранку до ночі нуртує життя.

Не автобусна зупинка – галерея!

Учора, 15 червня курорт Трускавець відзначав 187-му річницю свого заснування. Це було сумне святкування. У зв’язку з трауром в державі за загиблими українськими військовими та прикордонниками, у місті були приспущені прапори та скасовані всі розважальні заходи. Повідомила прес-служба міської ради.

Учора до Трускавця прибув перший швидкісний туристичний потяг “Інтерсіті Плюс” – Київ-Трускавець. Близько 200 людей прийшли на залізничний вокзал, щоб на власні очі побачити «Хюндай», який дотепер курсував між Києвом та Львовом. Починаючи з 1 червня, кінцевою станцією для швидкісного потяга стало місто «Нафтусі».

За кілька днів курортний Трускавець перетвориться на культурну столицю кіно. Тут з 13 по 17 листопада відбуватиметься IV Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат».