Таджикистан

Міністр внутрішніх справ Таджикистану Рамазон Рахімзода зобов’язав таджицьких міліціонерів двічі на місяць відвідувати театри для підвищення культурного рівня.

Президент Таджикистану Емомалі Рахмон підписав постанову уряду про кримінальне покарання за образу глави держави.

День президента не буде вихідним.

У Таджикистані стався потужний землетрус магнітудою 7,2.

Таджикистан обурений жорстоким вбивством молодої таджички Шоїри Джобірової в ніч з 4 на 5 листопада, в якому підозрюють офіцерів військової бази російської 201-ї мотострілецької дивізії, дислокованої в Душанбе.

Нові зміни до Закону про адміністративні порушення Таджикистану посилюють покарання представниць давньої професії.

Правоохоронці Таджикистану затримали сімох прихильників екс-заступника міністра оборони країни, генерал-майора Абдухаліма Назарзоди.

Російські військові заборонили жителям одного із сіл у Таджикистані виходити на вулицю.

Три тисячі російських військових, що проходять службу в Таджикистані, будуть відправлені на кордон з Україною.

Трудові мігранти з Таджикистану готуються узгодити із мерією Москви проведення 100-тисячного мітингу.

Економічний суд Душанбе вчора постановив конфіскувати ЗАТ «Гулістон», головним акціонером якого є український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Влада Таджикистану підозрює Дмитра Фірташа в незаконному придбанні акцій, нецільовому використанні коштів й участі в незаконній угоді з продажу обладнання.

Чинний президент Таджикистану Емомалі Рахмон на чергових президентських виборах, що пройшли 6 листопада поточного року, набрав 84,23% голосів виборців, повідомила Центральна комісія з виборів і референдумів республіки у ніч на четвер.

Емомалі Рахмон у черговий раз отримав перемогу на виборах Президента Таджикистану, набравши 83,6% голосів виборців. Про це 7 листопада повідомив голова Центральної комісії з виборів і референдумів країни Шермухаммаді Шохійон.

Президентські вибори відбуваються сьогодні в Таджикистані. На посаду голови країни претендують шестеро кандидатів від різних політичних партій. Утім, політики запевняють, майже гарантовано переможе чинний президент — Емомалі Рахмон.