ТПВ

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні на сесії Львівської обласної ради прокоментував співпрацю міста та області у питанні вивезення ТПВ.

Зі Львова вивезли понад половину твердих побутових відходів

Наразі три міста Львівської області відповідно до меморандуму, приймають на утилізацію та захоронення сміття зі Львова.

Також вони представлять на розгляд громади Великих Грибовичів проект рекультивації полігону.

Ситуація в місті щодо вивезення та захоронення ТПВ не стабілізувалась.

Китайська компанія Grand blue має намір збудувати в Червонограді на Львівщині сміттєспалювальний завод потужністю 320 тонн на добу із виробленням теплової та електричної енергії.

У традиційному відеозверненні міський голова Львова прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття з міста.

Французька компанія представила план дій поводження з ТПВ у Львові.

Депутати Львівської міської ради звернулися  до голів міст області і голови Львівської ОДА про допомогу у врегулюванні питання захоронення ТПВ зі Львова.

Міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення повторно звернутись у всі державні структури щодо критичної ситуації з захороненням ТПВ м. Львова

Сьогодні, 23 січня, під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, було прийнято рішення про те, щоб повторно звернутися до обласної та Державної комісії з ТЕБ і НС щодо критичної ситуації з ТПВ у Львові.

Львів долучається до світової ініціативи «нуль відходів (Zero waste)»: у місті стартує розробка стратегії поводження з ТПВ на 2017−2022 роки.

В мерії заперечили інформацію про облаштування полігону ТПВ у межах міста.

На засіданні сесії міськради сьогодні, 18 грудня, 67 голосами було затверджено програму поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2014−2018 роки. Метою її розроблення та реалізації є зменшення впливу ТПВ на довкілля, покращення санітарного стану міста та умов проживання мешканців. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.