ТПВ

Наразі три міста Львівської області відповідно до меморандуму, приймають на утилізацію та захоронення сміття зі Львова.

Також вони представлять на розгляд громади Великих Грибовичів проект рекультивації полігону.

Ситуація в місті щодо вивезення та захоронення ТПВ не стабілізувалась.

Китайська компанія Grand blue має намір збудувати в Червонограді на Львівщині сміттєспалювальний завод потужністю 320 тонн на добу із виробленням теплової та електричної енергії.

У традиційному відеозверненні міський голова Львова прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття з міста.

Французька компанія представила план дій поводження з ТПВ у Львові.

Депутати Львівської міської ради звернулися  до голів міст області і голови Львівської ОДА про допомогу у врегулюванні питання захоронення ТПВ зі Львова.

Міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення повторно звернутись у всі державні структури щодо критичної ситуації з захороненням ТПВ м. Львова

Сьогодні, 23 січня, під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, було прийнято рішення про те, щоб повторно звернутися до обласної та Державної комісії з ТЕБ і НС щодо критичної ситуації з ТПВ у Львові.

Львів долучається до світової ініціативи «нуль відходів (Zero waste)»: у місті стартує розробка стратегії поводження з ТПВ на 2017−2022 роки.

В мерії заперечили інформацію про облаштування полігону ТПВ у межах міста.

На засіданні сесії міськради сьогодні, 18 грудня, 67 голосами було затверджено програму поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2014−2018 роки. Метою її розроблення та реалізації є зменшення впливу ТПВ на довкілля, покращення санітарного стану міста та умов проживання мешканців. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.