Суд

У Ємені суд виніс смертний вирок президенту Абд Раббо Мансуру Хаді та шести вищим чиновникам з його уряду за державну зраду.

Апеляційний суд Києва обрав судді Дніпровського райсуду Києва Миколі Чаусу запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, скасувавши при цьому можливість внесення застави.

В.о. голови державної Об'єднаної гірничо-хімічної компанії Руслан Журило, який підозрюється в завданні збитку компанії на суму понад 300 мільйонів гривень, вийшов під заставу 12 мільйонів.

Подробиці затримання та суть правопорушення не повідомляються.

Перший заступник керівника фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук заявив, що за поширення брехні проти нього лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко буде відповідати у суді.

Суддя Вікторія Чередник визнала наявність у підсудних неповнолітніх дітей і позитивні характеристики, надані сусідами й родичами, достатніми для пом'якшення покарання.

Київський райсуд Харкова виніс вирок у справі чотирьох учасників штурму Харківської ОДА у квітні 2014 року.

 Російська компанія «Газпром» подала касаційну скаргу на рішення Господарського суду Києва від 5 грудня 2016 року.

У матеріалах стверджується, що чоловік був залучений в діяльність російської військової розвідки ГРУ.

Роздольненський райсуд окупованого Криму провів перше судове засідання у справі Володимира Балуха, відомого своєю проукраїнською позицією.

Президент вважає, що ця справа займе навіть не місяці, а роки.

«Економічний» епізод щодо екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова виділений в окреме кримінальне провадження, і в його рамках здійснюються необхідні слідчі дії.

Раніше генпрокурор повідомляв, що Кацуба пішов на угоду зі слідством, і може вільно пересуватися, хоч вважатиметься засудженим.

У Молдові суд продовжив термін тримання під вартою судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса.

Захист генерал-майора Віктора Назарова просить ухвалити виправдальний вирок щодо високопосадовця