Суд

Шевченківський районний суд Києва відмовився змінювати запобіжний захід двом колишнім командирам київського «Беркуту» Андрію Дидюку та Євгену Антонову з особистих зобов'язань на тримання під вартою.

Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги на продовження арешту колишнього керівника парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Штиблікова, Бессарабова і Дудку утримуватимуть під вартою до 8 березня.

Слідчі прокуратури Миколаївської області 26 грудня завершили розслідування і передали до суду кримінальне провадження за фактом убивства жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, який загинув під час затримання поліцейськими.

Апеляційний суд Києва скасував дозвіл на затримання та арешт бізнесмена-втікача Сергія Курченка.

Печерський райсуд оголосив перерву на невизначений термін у розгляді клопотання слідчого військової прокуратури про заочне досудове розслідування щодо колишнього президента Віктора Януковича.

Печерський районний суд Києва відмовив адвокатам у відводі слідчого судді, яка розглядає клопотання Генеральної прокуратури про можливість заочного засудження колишнього президента України Віктора Януковича.

Обвинувачені залишаться під вартою щонйманше до до 14 лютого 2017 року.

У «справі Александровської» Харківський районний суд визнав винним мешканця області, якого підозрювали у зловживанні впливом на голову Южненської міськради з метою ініціювання змін до Конституції.

Дипломати вимагають від російської влади негайно припинити правове свавілля.

Печерський районний суд міста Києва дав дозвіл на затримання колишнього президента Віктора Януковича.

При апеляції на арешт захист робить наголос на можливості утримання журналіста під домашнім арештом.

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадових осіб Львівського комунального підприємства «Збиранка».

Обрання судді від Східно-Європейської країни, яка не входить до ЄС, трапилося вдруге за всю історію ЄСПЛ.

Львів'янка відсудила у комунального підприємства «Навколо базару» моральну компенсацію за перелом руки, отриманий через неприбрану прибудинкову територію.