Суд

Чим завершиться театралізована епопея масового затримання податківців часів Януковича?

Суд відмовив у відкритті провадження за апеляцією адвокатів екс-президента Віктора Януковича щодо конфіскації $1,5 млрд.

У терористичній «ДНР» зібралися судити представників «Війська Донського», які викрадали і вбивали людей.

Шашкіст Юрій Анікєєв – віце-чемпіон світу у бліці.

В Україні можна створити антикорупційну палату суддів на базі існуючого кримінального суду.

Екс-депутат Верховної Ради Андрій Артеменко звернувся до Вищого адмінсуду з вимогою скасувати рішення парламенту про припинення його депутатських повноважень.

Вищий адміністративний суд (ВАСУ) відмовився зупинити дію указу президента Петра Порошенка про припинення українського громадянства і постанови Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народного депутата Андрія Артеменка.

Наближений до президента РФ Володимира Путіна російський мільярдер Олег Дерипаска подав до суду Вашингтона на американське агентство Associated Press.

Конституційний суд має намір обрати нового голову 19 травня.

Висунене пранкеру Віталію Седюку обвинувачення відповідно до Кримінального кодексу не передбачає покарання у вигляді позбавлення волі.

Суд заочно заарештував колишнього голову правління ПрАТ "Холдингова компанія «Енергомережа» і екс-нардепа Дмитра Крючкова.

Апеляційний суд Києва дозволив здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо екс-міністра фінансів України Юрія Колобова, якого звинувачують у розкраданні майже 200 млн грн активів.

Апеляційний суд  Києва погодив клопотання про арешт заступниці міського голови  Харкова Тетяни Овіннікової.

Солом'янський райсуд Києва відмовився заарештувати майно колишнього народного депутата Миколи Мартиненка.

Генеральна прокуратура кілька разів допитувала головуючого у справі колишнього президента Віктора Януковича суддю Оболонського районного суду Києва Владислава Дев'ятка.