Суд

П'ятеро обвинувачуваних у справі про вбивство російського політика Бориса Нємцова на засіданні Московського військового окружного суду виступили з останнім словом.

Злодіїв, які «чистили» квартиру, зняла відеокамера. Однак Феміда поставилася лояльно до «домушників»…

Київський адміністративний апеляційний суд 14 червня 2017 року скасував заборону на ввезення і вивезення товарів до Криму.

У справі про розстріли на Майдані допитано 60-70% свідків.

Правоохоронні органи Великої Британії вивчать можливі факти порушення закону головую фіскальної служби України Романом Насіровим та вирішать чи має він постати перед судом у Сполученому Королівстві.

Оболонський райсуд Києва готовий забезпечити охорону для екс-президента Віктора Януковича в Україні, якщо його захист клопотатиме про це.

Апеляційний адміністративний суд Києва скасував пункт 1 постанови Кабміну № 1035 від 16 грудня 2015 року, яка забороняла перевозити товари на материкову частину України з тимчасово окупованого Криму, та навпаки.

Грибана підозрюють в тому, що він заволодів 600 тисячами грн з міського бюджету Львова, а також у замаху на заволодіння понад 9 млн грн, призначених на вивезення та захоронення сміття.

Днями у Шевченківському районному суді Львова пройшло судове засідання у справі замаху на львівського бізнесмена Богдана Копитка, під час якого двоє підсудних несподівано змінили свої свідчення.

Міжнародний суд ООН підтвердив графік подальшого розгляду звинувачень щодо порушення з боку Росії двох конвенції ООН, згідно з яким Україна має рік для подання документів про дії російської сторони.

Відтепер кримчани зможуть перевозити особисті речі з території анексованого Росією Криму на материкову частину України без обмежень.

Господарський суд м. Києва дозволив списання 79,877 мільйона гривень дивідендів, що підлягають сплаті «Газпрому» від компанії «Газтранзит» в рахунок штрафу.

Ігор Коломойський звернувся до Печерського районного суду Києва з проханням розірвати договір поруки з Нацбанком по боргах «ПриватБанку». Про це йдеться у його позові, який є у реєстрі судових справ, повідомляє Finbalance.

Старобільський районний суд Луганської області продовжив арешт екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова до 6 серпня.

Україна до 23 червня подасть апеляцію на рішення Високого суду Лондона за борговим спором України та РФ щодо єврооблігацій на суму $3 млрд.