Суд

Українського олігарха Дмитра Фірташа затримали у Відні.

Львівський окружний адмінсуд Львова поновив на посаді звільненого через підозру в отриманні хабара начальника КЕВ Львова Олексія Крисевича.

Одразу після стрілянини працівники патрульної поліції затримали два автомобілі з озброєними людьми.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не змогла розглянути питання щодо позбавлення ліцензії “Радио “Вести”, яке належить одіозному екс-“регіоналу” Олександру Клименку.

Затримання відбулося у Німеччині за рішенням суду окупованого Криму.

Прем'єр Квірікашвілі підтвердив бажання грузинської сторони співпрацювати з МКС і готовність надати слідству всі необхідні для розслідування матеріали.

16 лютого відбулося анонімне тестування кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду, за яким безпосередньо спостерігали троє членів ГРД. Істотних порушень в ході тестування не встановлено.

З метою впорядкування пішохідного руху на перехресті вулиць Стрийська, 45 – В. Великого та передачі у комунальну власність підземного переходу, Львівською міською радою було подано клопотання у Господарський суд Львівської області про вирішення питання щодо передачі підземного переходу у власність територіальної громади м. Львова.

Журналіст залишиться під вартою до 30 квітня.

Московський міський суд сьогодні розгляне апеляційну скаргу адвоката Марка Фейгіна на продовження арешту українського журналіста Романа Сущенка, який  незаконно утримується в Росії.

Голова Голосіївського райсуду Києва Олена Первушина, яка причетна до переслідування активістів Майдану, планує стати членом Вищої ради правосуддя.

Цього горе-водія поліцейські затримували неодноразово.

Мовні баталії, які зараз є предметом розгляду у стінах Конституційного Суду, вкотре перенеслися до Верховної Ради.

Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України щодо затримання з метою приводу в суд і взяття під варту ватажка терористичної організації «ДНР» Олександра Захарченка.

Сьогодні вперше в Україні до суду направлено обвинувальний акт за умисне неподання декларації.