Спецслужби

У Києві працівники Служби безпеки України затримали агента спецслужб Російської Федерації, який намагався отримати таємну документацію у військовій сфері та завербувати представника Міністерства оборони.

Співробітники служби безпеки Пакистану повідомили, що щонайменше вісім польових командирів екстремістського угрупування «Ісламська держава» були вбиті під час триденного наступу.

Крім того, в області чоловіки погрозами та насильством «віджимали» майно громадян.

Громадський активіст Алім Алієв розповідає, як на 73-ті роковини радянської депортації корінного населення півострова Кремль повторює сталінські репресії.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель, як мінімум двічі таємно зустрічалася з представниками британських спецслужб.

Інформація була отримана під час так званого «випадкового збору» даних.

Також в архіві можна знайти інформацію про жертв цих спецслужб.

Зокрема йдеться про хакерську атаку восени минулого року.

Корпорація Twitter Inc. відрізала спецслужбам США доступ до сервісу, який «просіює» весь обсяг інформації, що публікується в популярному мікроблозі.

Правоохоронці виявили та знешкодили міну направленої дії«МОН-50».

Це особи, що здійснили важкі злочини, за вироками українських судів отримали великі терміни ув'язнення ще до початку конфлікту на Донбасі.

Російські спецслужби окупованого Криму збирали паспортні дані мешканців села Медведівка у Джанкойському районі півострова.

У мирних містах України активізувалися диверсанти, які можуть бути причетні до спецслужб Росії.

Велика Британія має намір збільшить чисельність органів служби безпеки в рамках боротьби з тероризмом.

Служба безпеки України продовжує активну реалізацію програми повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовилися від участі в бойових діях на боці терористичних організацій «ДНР/ЛНР».