Синютка

Голова ЛОДА Олег Синютка вважає це «елементом гібридної війни і провокацією».

Голова ЛОДА отримав знижку у 90% на послуги реактивного літака бізнес-класу.

У четвер, 26 жотвня, патрульна поліція Львова перекрила вул. Винниченка під час урочистої передач автобусів «Школярик», які припаркували біля ЛОДА.

Найсучасніше обладнання, яке допоможе діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях, придбали за допомогою Світового банку.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вимагає від мерії  більше маршруток.

 Розмова кореспондента «ВЗ» з матір’ю керівника Львівщини  – про те, як її син школярем пас корів, як реагує на прохання земляків, які гостинці привозить у подарунок батькам і з якої причини у дитинстві отримав від них різки.

Понад рік Львів лихоманить через «сміттєвий колапс».

У Львові очищено вже 70% перенакопичених контейнерних майданчиків

Міський голова Львова прийняв офіційну пропозицію губернатора делегувати ЛОДА функції з управління твердими побутовими відходами у Львові.

Сьогодні на пл Ринок у Львові відбулось громадське віче, участь у якому взяло майже 5 тис осіб.

Голова Львівської облдержадміністрації звернувся до мера Львова Андрія Садового з проханням делегувати на ЛОДА повноваження вивозу сміття з міста.

Автотранспортні підприємства Львівщини продовжать возити усі категорії пільговиків до 1 липня 2017 року. У подальшому для громадян, що мають право на пільговий проїзд у маршрутках, планують запровадити адресну монетизацію.

Міський голова Львова готовий вийти на публічні дебати щодо сміттєвої кризи – з президентом, прем’єром і головою ЛОДА.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка прокоментував для “ВЗ” ймовірні причини провокативних написів на паркані польського консуляту у Львові (напис “Наша земля”, на фасаді будівлі – червоні плями).

У середу, 30 листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із генеральним директором фірми «Fecupral» (м. Пряшів, Словаччина) Штефаном Ганіговським.