Синютка

Найсучасніше обладнання, яке допоможе діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях, придбали за допомогою Світового банку.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вимагає від мерії  більше маршруток.

 Розмова кореспондента «ВЗ» з матір’ю керівника Львівщини  – про те, як її син школярем пас корів, як реагує на прохання земляків, які гостинці привозить у подарунок батькам і з якої причини у дитинстві отримав від них різки.

Понад рік Львів лихоманить через «сміттєвий колапс».

У Львові очищено вже 70% перенакопичених контейнерних майданчиків

Міський голова Львова прийняв офіційну пропозицію губернатора делегувати ЛОДА функції з управління твердими побутовими відходами у Львові.

Сьогодні на пл Ринок у Львові відбулось громадське віче, участь у якому взяло майже 5 тис осіб.

Голова Львівської облдержадміністрації звернувся до мера Львова Андрія Садового з проханням делегувати на ЛОДА повноваження вивозу сміття з міста.

Автотранспортні підприємства Львівщини продовжать возити усі категорії пільговиків до 1 липня 2017 року. У подальшому для громадян, що мають право на пільговий проїзд у маршрутках, планують запровадити адресну монетизацію.

Міський голова Львова готовий вийти на публічні дебати щодо сміттєвої кризи – з президентом, прем’єром і головою ЛОДА.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка прокоментував для “ВЗ” ймовірні причини провокативних написів на паркані польського консуляту у Львові (напис “Наша земля”, на фасаді будівлі – червоні плями).

У середу, 30 листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із генеральним директором фірми «Fecupral» (м. Пряшів, Словаччина) Штефаном Ганіговським.

Концерт виконавців сучасної попси Насті та Потапа, який був запланований у приміщенні Львівського цирку на 29 жовтня, скасовано.

Дев’ять місяців року — своєрідний «рубікон», по якому чиновники оцінюють успішність у ввіреній їм галузі.

Голова обасної адміністрації прокоментував проблему з пасажирськими перевезеннями.