Семерак

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак направив в Кабінет міністрів прохання про ліквідацію Державної екологічної інспекції України. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Фокус, пояснивши ліквідацію цілого відомства тотальною корумпованістю.

В Україні дозволили полювання на лосів.

Документ передбачає запровадження економіки замкнутого циклу, мінімалізацію утворення відходів, а також можливість повторно їх використовувати як вторинну сировину.

Очільник Мінприроди розповів, як нам вийти зі «сміттєвої кризи».

Робота над реалізацією положень Паризької кліматичної угоди, яку Україна ратифікувала в 2016 році, повинна продовжуватися.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявляє, що заборона експорту лісу-кругляка необов’язково приведе до зменшення масових вирубок.

Нестабільні конструкції об’єкту «Укриття» та залишки енергоблоку № 4 почнуть розбирати у 2018 році, після введення в експлуатацію нового безпечного конфайнменту.

За словами Семерака, завдяки Угоді про асоціацію з ЄС Україна відійде від нераціональних радянських підходів.

Уряд затвердив ліцензійні умови для підприємств, що займаються утилізацією небезпечних відходів, які були представлені на розгляд Кабміну Міністерством екології та природних ресурсів України.

Міністр екології Остап Семерак після засідання фракції «Народний фронт» розповів про подальші кроки щодо легалізації видобутку бурштину в Україні.

Наступного тижня міністр екології Остап Семерак має намір провести зустріч з представниками гірничо-металургійного комплексу України, у підсумку якої планується підписати меморандум щодо захисту екологічної системи України від шкідливих викидів.

Міністр екології Остап Семерак припускає, що чиновники щодня отримували дохід на нелегальному сортуванні сміття.

Семерак пообіцяв реформувати Держекоінспекцію.

Міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак підписав наказ про призупинення суцільних санітарних рубок у межах заповідників та національних природних парків, що належать до сфери управління Мінприроди.

Уряд підтримав пропозицію тимчасово припинити рубку в лісах до перегляду нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила її здійснення.