Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна, якій менш ніж через два тижні належить стартувати в Підсумковому чемпіонаті WTA, знялася зі змагань Prudential Hong Kong Tennis Open у Гонконгу через отриману травму.

Еліна Світоліна на турнірі в Пекіні здобула 50-ту перемогу в сезоні і стала другою тенісисткою в історії України, кому підкорялося це досягнення.

Еліна Світоліна може стати першою «ракеткою» світу, якщо переможе у турнірі WTA Premier Mandatory, який триватиме у Пекіні до 8 жовтня.

Третій номер світової класифікації Еліна Світоліна упевнено пробилася до другого кола представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory у Пекіні (Китай) із призовим фондом $6,382 млн.

У понеділок, 11 вересня, буде опублікований новий рейтинг WTA. Українська тенісистка Еліна Світоліна підніметься у ньому на третю позицію.

Світоліна поступилася Кіз і не стане першою ракеткою світу наступного тижня

У матчах третього кола US Open два українських тенісисти – Еліна Світоліна та Олександр Долгополов впевнено пройшли своїх суперників.

Українка залишається єдиною представницею своєї країни на турнірі після вильоту Лесі Цуренко в першому раунді та Катерини Козлової — в другому.

У наступному раунді суперницею українки стане росіянка Євгенія Родіна.

Четверта «ракетка» світу українська тенісистка Еліна Світоліна зберегла свою позицію в оновленому 21-го серпня рейтингу WTA за підсумками четвертого турніру серії Premier 5.

Перша «ракетка» України і 5-й номер світової класифікації Еліна Світоліна стала переможницею представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Premier 5 Rogers Cup у Торонто (Канада) із призовим фондом $2,43 млн.

Спортсменка пройшла в ¼ престижного турніру Rogers Cup у Торонто.

Першій ракетці Україні знадобилося дві години аби здолати Дарину Касаткіну.

Українська тенісистка Еліна Світоліна за підсумками найпрестижнішого у світі турніру Вімблдону, що завершився напередодні, в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) опустилася з 5-го на 6-е місце.

Чемпіонка «Ролан Гаррос-2017» 20-річна латвійка Олена Остапенко прокоментувала те, що її матч четвертого кола з Еліною Світоліною (6:3, 7:6) поставили на корт № 12.