Святослав Вакарчук

Після тріумфального концерту у Харкові на День Незалежності Святослав Вакарчук дав прес-конференцію, яку в українській пресі майже не помітили. Журналісти в основному звернули увагу на те, що «Океан Ельзи» бере річну творчу відпустку. Але на цій прес-конференції прозвучали інші цікаві тези, на які можна було б не звернути увагу, — якби їх виголосила просто відома, популярна творча особистість.

Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук назвав еміграцію українців неминучим процесом.

Чотири години безмежного драйву, сліз і… стриптизу на 60-тисячному стадіоні.

Україна повинна запровадити інститут подвійного громадянства, аби талановиті люди з інших країн, зокрема й вихідці з України, які бажають працювати на батьківщині, могли б приїжджати сюди і працювати, не змінюючи паспорта.

Тринадцята премія імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» буде вручена 27 травня у межах ІV Львівського медіафоруму.

З нагоди Дня міста, сьогодні у міській раді Львова відбулось урочисте засідання, під час якого міський голова Львова Андрій Садовий від імені громади присвоїв звання «Почесний громадянин міста Львова» музиканту, лідеру гурту «Океан Ельзи» Святославу Вакарчуку.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук незабаром отримає звання «Почесного громадянина Києва». 23-го квітня столичні чиновники підтримали проект рішення про присвоєння музикантові такого звання. Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

Святослав Вакарчук оголосив про вихід з команди тренерів Голосу Країни, про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. «Я офіційно заявляю про ВИХІД з команди Тренерів Голосу Країни через принципові розбіжності. Обіцяю продовжити роботу з конкурсантами допоки мені не буде знайдена зміна, та не будуть врегульовані усі складнощі пов'язані з цим. Вибачте всі, кого якось зачепила ця новина. Але життя продовжується. До зустрічі на концертах Океану Ельзи», — написав музикант.

Про це свідчать результати опитування компанії UMG, проведеного на замовлення інтернет-платформи Cultprostir. 56% мешканців столиці симпатизують актрисі Аді Роговцевій і 49% музиканту «ВВ» Олегу Скрипці. Лідерами негативного ставлення киян з числа діячів культури стали поп-виконавиці Таїсія Повалій (81%) та Ані Лорак (71%).

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», прокоментував минулорічні події на Майдані.

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», дав оцінку договору, який вчора було підписано у Мінську

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи» у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту закликав не ділити людей за расою та національністю

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи» дав оцінку хабарництву у воєнний час в Україні

Український співак Святослав Вакарчук заявив, що готовий фінансово допогти сім'ям людей, які загинули в автобусі під Волновахою.

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», висловив свої думки щодо того, як зробити чесними держслужбовців.