Сайт

У Криму заблокували декілька сайтів українських ЗМІ.

Проект «Український меморіал» вже протягом двох років розміщує на сайті дані щодо українських військовослужбовців, які загинули через конфлікт на Донбасі.

Сайт Міністерства інфраструктури України перебуває під атакою хакерів з ранку 16 грудня.

Сайт Міністерства оборони України не доступний на даний час через кібератаку, повідомили Радіо Свобода у прес-службі Міноборони.

Люди з вадами зору можуть вільно знайомитись з інформацією, розміщеною на сайті Львівської облдержадміністрації.

В Україні запустили сайт, присвячений питанням демобілізації та іншим питанням, які цікаві українським військовослужбовцям.

Щоб завантажити заяви, які подали у вищі навчальні заклади у паперовому вигляді, доступ до реєстраційної бази можуть обмежувати.

Сьогодні, 30 червня, Міністерство оборони України та Проектний Офіс Реформ запустили веб-ресурс defense-reforms.in.ua, присвячений реформам у секторі національної безпеки й оборони України.

Група хакерів зламала сайт глави так званої ДНР Олександра Захарченко.

Згідно з відповіддю Нацполіції на звернення омбудсмена, особи, чиї дані оприлюднені, можуть прийти до поліції з заявою.

Волонтери сайту «Миротворець» оприлюднили дані з електронної поштової скриньки так званого міністра пропаганди «ДНР» Олени Нікітіної (Пушиліної).

На сайті Президента України Петра Порошенка опубліковано указ про помилування росіян Олександра Олександрова та Євгена Єрофеєва.

Роскомнагляд розблокував сайт «Крим.Реалії», який є філією українського підрозділу «Радіо Свобода».

Сайт «Миротворець» оприлюднив персональні дані приблизно п'яти тисяч журналістів, які акредитувалися на окупованих бойовиками територіях Донбасу. Крім представників українських ЗМІ, в список потрапили зарубіжні кореспонденти всесвітньо відомих видань.

Також зловмисники отримали доступ до сторінок ОДА у соцмережах.