Сайт

Росія направила ноту до Державного департаменту США з вимогою відмовити сайту «Миротворець» в «американській прописці» через створення «атмосфери нетерпимості» до російських ЗМІ.

Російськомовна версія зникла з офіційного сайту Динамо.

Комп'ютерні системи парламенту Шотландії зазнали хакерської атаки, британські посадовці пов'язують цю атаку з попередніми хакерськими нападами на Велику Британію

У стенограму на сайті Кремля за підсумками переговорів президента Росії Володимира Путіна і президента Франції Еммануеля Макрона не включили згадку в питанні France Press про українського журналіста Романа Сущенка.

Засновник «Вікіпедії» Джиммі Вейлз оголосив про запуск медійного проекту, який повинен публікувати тільки перевірені матеріали.

За три роки з боку Російської Федерації було здійснено понад 7 тисяч кібератак на Україну.

У Криму заблокували декілька сайтів українських ЗМІ.

Проект «Український меморіал» вже протягом двох років розміщує на сайті дані щодо українських військовослужбовців, які загинули через конфлікт на Донбасі.

Сайт Міністерства інфраструктури України перебуває під атакою хакерів з ранку 16 грудня.

Сайт Міністерства оборони України не доступний на даний час через кібератаку, повідомили Радіо Свобода у прес-службі Міноборони.

Люди з вадами зору можуть вільно знайомитись з інформацією, розміщеною на сайті Львівської облдержадміністрації.

В Україні запустили сайт, присвячений питанням демобілізації та іншим питанням, які цікаві українським військовослужбовцям.

Щоб завантажити заяви, які подали у вищі навчальні заклади у паперовому вигляді, доступ до реєстраційної бази можуть обмежувати.

Сьогодні, 30 червня, Міністерство оборони України та Проектний Офіс Реформ запустили веб-ресурс defense-reforms.in.ua, присвячений реформам у секторі національної безпеки й оборони України.

Група хакерів зламала сайт глави так званої ДНР Олександра Захарченко.