Саакашвілі

На кону – не гарячі голови, а Україна.

Таке не могло приснитися у найгіршому сні. Міхеїл Саакашвілі на гроші з Росії намагається скинути законно обрану в Україні владу. Звучить як маячня божевільного. Але поки Саакашвілі не надасть неспростовні докази зворотнього, не пояснить, звідки бере гроші на свої затратні акції, усе виглядає саме так.

Я не понимаю, зачем в стране с работающим механизмом сменяемости власти устраивать революцию. Тем более во время войны. Тем более во время войны!

Саакашвілі стверджує, що готовий взяти на себе відповідальність за український уряд.

Засідання Печерського райсуду Києва щодо обрання запобіжного заходу затриманому лідерові «Руху нових сил» Міхеілу Саакашвілі заплановане на 12:00.

Вони вимагають відставку Луценка, імпічмент Порошенка та звільнення Саакашвілі.

Останні “розбірки” між Генпрокуратурою і НАБУ/САП відволікають від суті питання: ”Навіщо потрібні дві незалежні прокуратури, якщо в інших цивілізованих державах обходяться однією?”.

Активістка Femen провела акцію протесту під Верховною Радою в наметовому містечку прибічників екс-голови Одеської області, лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

На Банковій пішли ва-банк. Якщо висунуті Саакашвілі звинувачення не доведуть, «самоімпічмент» для влади буде найменшим злом.

У БПП запропонують скласти мандати членам фракції, які перешкоджали затриманню Саакашвілі. В протилежному випадку їх чекає «політична реакція фракції».

Саакашвили сегодня дважды удивил своими алогичными действиями. Когда пришли его задерживать, он вылез на крышу дома, правда плоскую, и пообещал, что бросится вниз ради свободной Украины.

Співробітники поліції та СБУ зранку 6 грудня в наметовому містечку біля Маріїнського парку проводили заходи з розшуку та затримання Міхеїла Саакашвілі.

Спроба арешту в центрі Києва екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі є ганьбою для СБУ, ГПУ і поліції, а також безпорадною акцією людей президента Петра Порошенка, який намагається усунути свого колишнього друга з української політичної гри.

Дружина екс-президента Грузії, лідера партії «Рух Нових сил» Міхеїла Саакашвілі Сандра Руловс заявила, що їхня сім'я налаштована оптимістично щодо подій, які сталися в Києві 5 грудня і назвала те, що відбувається «не завершенням, а початком нової боротьби».

Вісім народних депутатів причетні до втечі Міхеіла Саакашвілі з-під варти працівників СБУ.