Саакашвілі

Судді, причетні до розгляду справ щодо Міхеїла Саакашвілі та його прихильників, готові виконувати побажання президента Петра Порошенка щодо їх вирішення.

 В ексклюзивному інтерв’ю «ВЗ» генерал-лейтенант Олександр Скіпальський розповів про російську агентуру, якою нашпигована Україна.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що лідер партії «Рух нових сил», екс-глава Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі повинен заплатити штраф за незаконний перетин держкордону України.

Колишній очільник Одеської області Михеїл Саакашвілі заявив, що не збирається організовувати нової революції в Україні.

Вчора мусив політкоректно пояснювати своїм студентам ідеї «прямої демократії» та «референдумів про податки і тарифи», які Саакашвілі озвучив у Чернівцях.

Печерський райсуд Києва відкрив провадження у адміністративній справі за позовом брата Михайла Саакашвілі Давіда про скасування рішення про його примусове повернення з України.

Служба безпеки України спростувала заяву Міхеїла Саакашвілі щодо спроби нібито його прослуховування.

Цирк  і клоуни поїхали, а осад залишився.

В четвер, 14 вересня, під Чернівцями патрульна поліція зупинила кортеж лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Політичний експерт Андрій Золотарьов — про те, чи переросте «Прорив Саакашвілі» у широку коаліцію проти президента і якими будуть наслідки.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі має право на публічний судовий розгляд питання про втрату українського громадянства.

Органи української прокуратури проводять перевірку запиту грузинської сторони про екстрадицію екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Те, що сталося на пункті перетину кордону «Шегині» ще недооцінили. Це не чергова мізансцена мапет-шоу українського політикуму – дав громадянство – призупинив громадянство – а наступний щабель деградації Української держави. За Міхо України не бачать…

12 вересня поліція Львівської області за фактом прориву кордону на пункті пропуску «Шегині» 10 вересня затримала 5 осіб.

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі зі своїми соратниками третю добу живе у львівському готелі «Леополіс», де номери коштують від 6 тисяч грн за добу.

Про це свідчить інформація про готель з сайту Booking – системи онлайн бронювання житла.

Так, зняти двомісний стандартний номер на добу з 12 на 13 вересня коштує 6 тисяч 264 грн.

 

А 75-метровий представницький люкс 14 тисяч 962 гривні.

Як відомо, раніше під час спілкування із журналістами Саакашвілі заявив, що у нього вистачить грошей, щоб оплатити готель.

Про це повідомляє у вівторок УНІАН.

"Ніяких особливих апартаментів у нас тут (в готелі – ред.) немає. Коли я сюди приїхав були готові номера… Я оплачу номер в «Леополісі», у мене грошей на це вистачить. Грошей на машину у мене теж вистачить, але на літаках я більше літати не можу — паспорта немає. Я буду їздити по території України і по дорозі заїду до суду, щоб відстояти свої права. Але щоб ви розуміли: якщо головне питання — як я плачу за номер в «Леополісі», я думаю, що у людей є більш важливі питання ", — сказав він.

11 вересня Саакашвілі подав до міграційної служби заяву про надання йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

Захист політика наполягає на тому, що перетин державного кордону 10 вересня в ПП «Шегині» був законним, оскільки «здійснювався в умовах крайньої необхідності з метою порятунку життя людей в пункті пропуску через його мінування».

Саакашвілі планує залишити Львів 12−13 вересня.