Саакашвілі

Міністр юстиції Павло Петренко подасть позов про захист честі і гідності проти лідера політичної сили «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Партію «Блок Міхеїла Саакашвілі» створили люди народного депутата від БПП Дмитра Голубова.

В Україні зареєстрована партія «Блок Міхеіла Саакашвілі», яка не має стосунку ані до колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, ані до членів його команди.

або Чому депутати більше не хизуються одне перед одним іноземним громадянством.

«Рух нових сил» екс-губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі об'єднався з партією «Воля».

Брата екс-президента Грузії і екс-губернатора Одеської області Михаїла Саакашвілі Давида зобов'язали залишити Україну.

Лідер партії «Рух нових сил» та екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі анонсував об'єднання декількох демократичних політичних сил.

Політик Міхеїл Саакашвілі заявив, що на закупівлях озброєнь за рік вкрали 2,9 мільярди гривень.

Відомий український політики та експерт Тарас Чорновіл на своїй сторінці в соцмережі Facebook гостро відреагував на заяви Михайла Саакашвілі про те, що нібито він був у добрих стосунках з лідером Народного руху В'ячеславом Чорноволом.

Колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі вирішив створити новий рух під назвою «Рух нових сил».

Нардеп Ігор Кононенко заявив, що заява екс-губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі про бажання президента України позбавити його громадянства зроблена з метою привернення уваги.

Коли кілька днів тому нардеп з «Опоблоку» Вадим Рабінович заявив у телеефірі, що екс-губернатора Одещини Михайла Саакашвілі потрібно видати Грузії, перед цим позбавивши його українського громадянства, навряд чи хтось сприйняв таку заяву серйозно. Попіаритися на будь-чому — у стилі Рабіновича. Ось тільки у цьому випадку, схоже, дим не без вогню.

Президент Петро Порошенко доручив своїм соратникам зайнятися підготовкою питання про позбавлення Міхеіла Саакашвілі українського громадянства за рішенням суду.

Попередні результати підрахунку голосів на парламентських виборах в Грузії свідчать про те, що правляча партія  «Грузинська мрія – Демократична Грузія» здобула впевнену перемогу.

Народні депутати фракції «Народний фронт» Микола Княжицький, Павло Пинзеник, Олександр Дроздик і депутат «Блоку Петра Порошенко» Дмитро Голубов подали в ГПУ заяву про злочини голови Одеської обладміністрації Міхеїла Саакашвілі.