США

Президент України перебуває з візитом у США

Сенат США схвалив проект «Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 рік», в якому передбачається виділити $ 500 млн для підтримки України у сфері безпеки та оборонній сферах.

Американець Майкл Рубіно вперше зустрівся зі своїми 19 біологічними дітьми, яким виповнилося від 16 до 21 року

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати можуть залишитись у Паризькій кліматичній угоді на належних умовах.

Адміністрація США розглядає варіант посилення заборони на в'їзд в США для іноземних громадян.

Раніше у низці ЗМІ з'явилася інформація про те, що США ведуть переговори щодо найбільш вигідних умов, які дозволили б країні залишитися.

Сполучені Штати ініціювали проведення засідання Ради Безпеки ООН у четвер, 21 вересня, присвяченого боротьбі з розповсюдженням зброї масового знищення.

Під час саміту Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві у суботу, 16 вересня, журналістка іспаніської газети El Pais звернулася до спеціального представника США по Україні Курта Волкера з пропозицією вести діалог не лише з Києвом, а й з ватажками бойовиків в Донецьку і Луганську.

Спецпредставник США з питання України Курт Волкер наполягає, що санкційні обмеження з РФ можуть почати знімати лише в разі повного виконання мінських домовленостей та відновлення контролю України на Донбасі.

Сполучені Штати мають «ефективні й величезні» засоби для того, щоб відповісти на загрози Північної Кореї.

Радник з питань національної безпеки президента США Герберт Макмастер заявив, що в Білому домі розглядають військовий варіант реагування на ракетно-ядерну загрозу з боку Північної Кореї.

Чергова партія армійських автомобілів «Хамві» надійде в Україну зі Сполучених Штатів.

Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства Фінансів США оголосило про введення санкцій проти 11 підприємств та фізичних осіб, в тому числі двох авіакомпаній з українською «пропискою».

Адміністрація президента США повідомила державним установам країни про необхідність припинити користування продуктцією російської «Лабораторії Касперського».

Американська служба з контролю якості повітря направила повідомлення про правопорушення працівникам російського консульства у Сан-Франциско, де за день до його закриття було помічено чорний дим.