США

Влада Японії та США готові до конкретних заходів з метою стримування агресії Північної Кореї.

У США на аукціоні продали особистий реактивний літак співака Елвіса Преслі Lockheed Jetstar 1962 року випуску.

Україна — епіцентр війни проти путінської агресії, російської агресії, розгорнутої не тільки проти України, а і проти всього світу.

Зять президента США Джаред Кушнер і посол Росії в США Сергій Кисляк обговорювали можливість створення секретного і безпечного каналу зв'язку між перехідною командою Дональда Трампа і Кремлем.

Американські військові у вівторок випробують систему перехоплення міжконтинентальних балістичних ракет.

Американський політолог, соціолог і державний діяч Збіґнєв Бжезінський помер на 90 році життя.

Проект федерального бюджету США на 2018 фінансовий рік передбачає допомогу Україні за різними програмами на загальну суму близько $ 350 млн, в тому числі можливість надання Україні летальної зброї оборонного призначення.

В нинішньої адміністрації Трампа немає чітких позиції, чи підтримувати санкції часів Обами Білий дім переглядає серію санкцій, запроваджених проти Росії командою колишнього президента Барака Обами.

Сенатор-республіканець, голова комісії сенату США з закордонних справ Боб Коркер пропонує накласти нові санкції на Росію.

Президент США Дональд Трамп та Євросоюз мають спільну позицію щодо України.

Він навів приклад спроби державного перевороту в Чорногорії у жовтні, імовірно організованого Росією, щоб завадити інтеграції країни в НАТО.

Кілька іноземних військових грантів США перетворяться на позики.

Киянина Вадима Єрмоловича, який визнав свою участь в найбільшій з відомих хакерській атаці і схемі шахрайства з цінними паперами, засудили до 2,5 років в’язниці (за місяців) за торгівлю інсайдерською інформацію.

Північна Корея повинна припинити випробування балістичних ракет, щоб не провокувати США.

29-річний киянин Вади Єрмолович визнав свою провину.