США

Внучка легендарного гітариста Rolling Stones Кіта Річардса – американська модель Елла Річардс – стала обличчям українського бренду Varenyky Fashion.

Як у США відсвяткували День подяки

У Нью-Йорку у віці 96 років помер джазовий співак, володар премії «Греммі» Джон Хендрікс.

Росія направила ноту до Державного департаменту США з вимогою відмовити сайту «Миротворець» в «американській прописці» через створення «атмосфери нетерпимості» до російських ЗМІ.

Головною стравою Дня подяки є фарширована індичка з журавлинним соусом, а також великий солодкий гарбузовий пиріг.

Надання озброєння стане чітким сигналом для всіх країн, зокрема членів НАТО, що до України можна робити такі поставки.

Американський аналітичний центр Heritage Foundation, який оглядачі та ЗМІ називають мозковим центром адміністрації Дональда Трампа, закликав відправити американських радників на передову на Донбасі.

«ДахаБраху» нагородили за успішну популяризацію української неокультури та іміджу України як держави з великим прошарком традицій і звичаїв.

Сполучені Штати Америки у вівторок, 21 листопада, ввели санкції проти ряду компаній з КНДР і Китаю.

За словами дипломата, усі поради американському очільнику щодо зброї для України вже були прийняті і Пентагоном, і Державним департаментом.

Під час зйомок у Гані загинув британський оператор Марк Мілсом, який знімав «Шерлока», «Гру престолів» та інші відомі серіали.

У Кремлі вважають, що ситуація на Донбасі погіршиться. якщо США нададуть Україні зброю.

Президенту США Дональду Трампу запропонують рекомендацію щодо фінансування та продажу протитанкових ракет українському уряду.

Для проведення тесту запустили невелику ракету

Допомога США, що передбачає виділення $350 мільйонів і летальну зброю, надаватиметься за умови прогресу в ключових реформах оборонного сектору України.