США

Вчені виявили в одному з найбільш посушливих місць Північної Америки новий вид жаб.

США розчаровані рішенням парламенту й уряду Молдови, яким було проігноровано найважливіші рекомендації Венеціанської комісії, а також ОБСЄ та Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини з приводу зміни виборчої системи в країні.

Члени Палати представників Конгресу США вимагають розслідувати, чи фінансує Росія кампанії екологів проти технології гідророзривів для видобутку сланцевого газу в США.

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер під час поїздки в зону АТО назвав поточну ситуацію «гарячою війною», а не замороженим конфліктом.

Адміністрація президента США Дональда Трампа підтримала законопроект про введення нових санкцій проти Росії

Американські слідчі сподіваються переконати Пола Манафорта, екс-керівника передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа, співпрацювати з ними у розслідуванні можливої змови між штабом Трампа і Росією.

Американська влада усно схвалили будівництво підземної вакуумної транспортної системи Hyperloop по маршруту від Нью-Йорка до Вашингтона через Філадельфію і Балтімор.

Іран оголосив про початок нового ракетного проекту, незважаючи на загострення відносин з США.

У Кремлі негативно оцінюють законопроект США щодо санкцій проти Росії і Ірану.

Палата представників США має намір голосувати наступного тижня за законопроект, який обмежує здатність адміністрації президента США Дональда Трампа скасувати санкції проти Росії.

Агентство Bloomberg повідомило, що голосування в нижній палаті щодо цього документа відбудеться у вівторок, 25 липня.

Президент США Дональд Трамп прокоментував публікацію The Washington Post про зустріч генпрокурора США Джеффа Сешнса, коли той був радником Трампа, із послом РФ у Вашингтоні Сергієм Кисляком.

Державний департамент США застерігає Польщу щодо впровадження суперечливої судової реформи, яка може підірвати незалежність судів та послабити верховенства права в Польщі.

Про це йдеться у заяві Держдепартаменту США.

«Польський уряд продовжує впроваджувати законодавство, яке може підірвати незалежність судів та послабити верховенство права в Польщі. Ми закликаємо всі сторони гарантувати, щоб будь-яка судова реформа не порушувала конституцію Польщі чи міжнародно-правові зобов'язання та поважала принципи незалежності суддів та поділу влади», — йдеться в заяві.

У Держдепі наголосили, що міцна та здорова демократія в Польщі, близького союзника США, є життєво важливою для відносин між двома країнами.

Європейська правда

Посол Росії в США Сергій Кисляк обговорював з нинішнім генпрокурором Джеффом Сешнсом передвиборчу кампанію Дональда Трампа у 2016 році

Афганські військовослужбовці загинули в результаті удару ВПС США в провінції Гільменд.