США

Наразі перевіряється вміст знайденого пакету.

Наближений до Путіна російський мільярдер Олег Дерипаска заявив про готовність розповісти в Конгресі США про свої зв'язки з екс-главою виборчого штабу Трампа Полом Манафортом.

Наймогутніші ядерні держави світу — США, Росія, Китай, Франція, Великобританія — та понад 30 інших країн вирішили не брати участі в переговорах у рамках ООН щодо відмови від ядерної зброї.

Остаточне голосування відбуватиметься у верхній палаті Конгресу США. Після цього прохання Чорногорії має схвалити остання країна — Іспанія.

При цьому на уточнююче питання, чи йде мова про відновлення «женевського формату», перший заступник глави МЗС зазначив, що аналог цього формату може з часом з'явитися.

Американський сенатор Джон Маккейн закликав надати Україні зброю у зв'язку з посиленням російської агресії.

США направлять на Близький Схід близько 200 військовослужбовців-десантників на прохання командування в Багдаді.

Президент США Дональд Трамп пред'явив Німеччині рахунок 375 млрд дол, які Берлін нібито «заборгував» у рамках участі в НАТО.

Влада США засуджує масові арешти в Росії під час антикорупційних мітингів.

Уряд Білорусі закликають забезпечити право громадян на проведення мирних зібрань відповідно до міжнародних зобов’язань.

Щонайменше одна людина загинула, ще 14 отримали поранення.

У Вашингтоні підтвердили ліквідацію високопоставленого ісламіста Карі Ясіна, що входив до терористичного угрупування «Аль-Каїда».

У ході сутички один з учасників застосував перцевий балончик, 4 людини були затримані.

Американський сенатор Джон Маккейн планує обговорити з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном скасування обмеження на постачання Україні летальної зброї.

Уряд США прийняв рішення ввести санкції проти ще восьми російських компаній через порушення ними національного законодавства США про нерозповсюдження відносно Ірану, КНДР і Сирії від 2009 року.