США

У суботу, 14 січня, кілька тисяч людей вийшли на вулиці Вашингтона, щоб висловити незгоду з майбутньою політикою Дональда Трампа та його висловлюваннями про жінок, соціальних меншин та іноземців.

У США Палата представників Конгресу схвалила закон про виняток із чинного законодавства для висуванця обраного президента Дональда Трампа на посаду міністра оборони, донедавна генерала Корпусу морської піхоти Джеймза Маттіса, щоб він міг обійняти посаду.

У четвер, 12 січня, російський пропагандистський телеканал Russia Today увірвався в мовлення американського каналу C-Span.

11 січня працівники Сихівського відділу поліції у Львові вилучили посилку, надіслану зі США в Україну, у якій було спаковано 175 патронів до різної зброї.

Комітет Сенату США з міжнародних відносин 11 січня схвалив резолюцію про підтримку членства Чорногорії в НАТО.

Сполучені Штати Америки додали шість високопосадовців Північної Кореї до санкційного списку через порушення у країні прав людини і цензуру.

До страти у США засудили 22-річного Ділана Руфа, визнаного винним у вбивстві дев’яти людей в американському місті Чарлстон (штат Південна Кароліна).

Кандидат на посаду держсекретаря США, колишній голова нафтової компанії Exxon Mobil Рекс Тіллерсон володіє незначною частиною пакету акцій компанії Yandex N.V. (володіє російським ТОВ «Яндекс»), які торгуються на біржі NASDAQ.

Американські сенатори планують ввести «повномасштабні» санкції щодо РФ у зв'язку з кібератаками, які вплинули на перебіг президентських виборів.

В енергосистемі американського штату Вермонт був виявлений код, який використовують російські хакери.

У відповідь на нові санкції США проти Росії, введені через хакерські атаки, в Москві вирішили закрити англо-американську школу.

Спікер Палати представників США, фактично, третя особа за ієрархією в американській владі, республіканець Пол Райан назвав введення нових санкцій проти Росії доречним, але запізнілим кроком, висловившись за сувору ізоляцію РФ.

Розширені санкції США проти компаній із Росії й анексованого Криму 27 грудня оприлюднені офіційно і набувають чинності.

Міністерство торгівлі США сьогодні, 27 грудня додасть в санкційний список 23 компанії з РФ і окупованого Криму.

За задумом Кіссінджера, США повинні визнати домінування Росії в колишніх радянських республіках.