СБУ

У Києві радикально налаштовані особи готувалися здійснити провокації з можливим силовим сценарієм, де планували застосувати стрілецьку зброю та засоби ураження.

За спробами організації провокацій щодо культових споруд УПЦ МП у Києві та їх інформаційним супроводом стоять представники так званого «Комітету порятунку України».

404 людини вважаються зниклими безвісти.

СБУ підозрює лівих радикалів у проплачених акціях на замовлення Кремля.

Керівництво ДФС Вінницької області може бути причетне до «кришування» незаконного експорту горіхів.

Служба безпеки України опублікувала записи телефонних розмов ватажків російських найманців на Донбасі.

У Херсоні співробітники Служби безпеки затримали групу молодих людей, які намагалися запустити квадрокоптер безпосередньо біля території військової частини.

Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили на хабарі гендиректора Держпідприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та двох його заступників.

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовими виявили у районі проведення антитерористичної операції зброю російського виробництва.

Співробітники Служби безпеки України викрили низку телекомунікаційних провайдерів на незаконній маршрутизації інтернет-трафіку до так званих «ДНР/ЛНР», тимчасово анексованого Криму та невизнаного Придністров’я.

Зазначається, що затриманий причетний до виведення понад 510 мільйонів гривень з однієї банківської установи. За даними СБУ, разом зі спільниками він також привласнив 35 мільйонів гривень рефінансування Нацбанку.

Співробітники СБУ затримали в Слов'янському районі Донецької області інформатора терористичної організації «ДНР»

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch заявляє, що Служба безпеки України протягом двох днів із тортурами утримувала без зв’язку із зовнішнім світом жінку, підозрювану в державній зраді.

Для «масовки» організатори найняли за сто п’ятдесят гривень майже двісті п’ятдесят пенсіонерів та студентів, які мали імітувати роль родичів учасників антитерористичної операції.

Служба безпеки України спростувала заяву Міхеїла Саакашвілі щодо спроби нібито його прослуховування.