СБУ

Помісний собор Російської православної церкви, на якому в 1945 році був обраний московський патріарх, проходив під контролем Народного комісаріату державної безпеки (НКВС), що був попередником КДБ СРСР.

Вони вимагають відставку Луценка, імпічмент Порошенка та звільнення Саакашвілі.

Служба безпеки України допускає причетність позаштатного помічника-консультанта нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука до вибуху біля телеканалу «Еспрессо».

7 грудня в офісі найбільшого мобільного оператора — компанії Київстар Служба безпеки України (СБУ) провела слідчі дії.

На Банковій пішли ва-банк. Якщо висунуті Саакашвілі звинувачення не доведуть, «самоімпічмент» для влади буде найменшим злом.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій припускає, що парламент може перенести на середу звіти глав СБУ, САП і НАБУ.

У Представництві Європейського Союзу в Україні сподіваються, що слідство у справі екс-голови Одеської облдержадміністрації, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі відповідатиме вимогам чинного українського законодавства.

США вкрай критично ставляться до скандалів в Україні навколо антикорупційних органів. У разі, якщо вони не припиняться, наша країна ризикує втратити міжнародну підтримку.

У Верховній Раді у вівторок, 5 грудня, о 16:00 очікують на звіт генерального прокурора України Юрія Луценка і представників інших силових структур.

У Державному департаменті США засудили конфлікт між Генеральною прокуратурою України та Національним антикорупційним бюро.

На карті, яку представили на Безпековому форумі у Львові були позначені «народні республіки ДНР і ЛНР».

Верховна Рада планує заслуховувати звіт керівників правоохоронних органів у закритому режимі.

Рада заслухає представників Національного антикорупційного бюро, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Служби безпеки та Генпрокуратури.

Міського голову Львова Андрія Садового викликали до СБУ через карту з так званими «народними республіками ДНР і ЛНР», представленої на Безпековому форумі у Львові.

Спецслужба опитає організаторів форуму та усіх осіб, причетних до можливого посягання на суверенітет та територіальну цілісність України.повідомленні.