Різдво

Французькі силовики затримали шістьох підозрюваних у підготовці нападу на різдвяний ярмарок у місті Реймсі.

Вітаю рішення Верховної Ради про запровадження вихідного на 25-те грудня – в день католицького Різдва. Я завжди почувався якось незручно, працюючи цього дня. Хоча Різдво святкую 7 січня, але разом з тим було відчуття про якийсь дисонанс.

Журналіст «ВЗ» чергувала на вулицях міста разом із патрульними.

30, 31 грудня 2016 року та 7, 8, 9 січня 2017 року в дворику Львівської Ратуші незабутнє феєричне, вогняне та лазерне шоу «Коли ангели спускаються на землю» від майстрів Львівського академічного духовного театру Воскресіння.

Казкове оформлення Білого дому до Різдва

Журналіст «ВЗ» побувала на третьому фестивалі Winter romantik fest у Яремчі.

У Львові стартував фестиваль «Різдво в гаю»

Порошенко у Львові

Окрім поліції, львів’ян привітає сьогодні і президент України, що відвідає під час візиту багатодітну родину з Луганщини.

Церква готова прийняти рішення про перенесення святкування Різдва на 25 грудня, але для цього повинно бути бажання та готовність віруючих відзначати це свято за старим стилем.

Де-факто велика частина УГКЦ святкує Різдво та інші свята за григоріанським календарем, зокрема в країнах української діаспори. Однак в Україні ми святкуємо за юліанським календарем. На це є свої історичні, дисциплінарні та міжцерковні передумови.

Православні і греко-католики 7 січня відзначають одне з найбільших християнських свят у році – Різдво Христове.

Продавці запевняють, що пшениця та мак не подорожчали. Зате родзинки, цукати та волоські горіхи неабияк підстрибнули в ціні…

 Лідерка української збірної з художньої гімнастики – про олімпійські очікування та різдвяні традиції.

Сьогодні Нацбанк вводить в обіг нові святкові монети.