Роботи

Коли канадський режисер Джеймс Камерон у 1984 році знімав свій перший фільм про термінатора, навіть уявити не міг, що казочка про бездушні машини, які мають на меті погубити людство, може стати реальністю ще за його життя.

За інформацією Галицької районної адміністрації, сьогодні розпочали роботи з облаштування громадського простору на пл.Маланюка

Агентство Associated Press стало використовувати штучний інтелект для висвітлення ігор нижчих бейсбольних ліг США.

Вчені зі Стенфордського університету виявили, що дотик до «інтимних» зон роботів викликає у людини психофізіологічне збудження.

На вулицях Лондона з'явилися незвичні кур'єри. Тепер можна не йти в магазин, а послати за покупками свого шестиколісного робота.

У грудні наступного року в Дубаї відбудеться перший чемпіонат World Future Sports Games.

Науковці активно працюють над впровадженням у лікування роботів, які шукатимуть та досліджуватимуть пухлини в людському організмі.

Якщо технічний прогрес буде йти такими ж темпами, переважну більшість з того, що роблять сьогодні люди, навчаться робити роботи.

Наслідки робототехнічної революції виявляться набагато глобальнішими, ніж прийнято вважати, каже професор Моше Варді з Х’юстонського Університету Райса. Така заява пролунала на зборах Американської асоціації наукового прогресу у Вашингтоні, пише Utramir.net. Вчений провів власне наукове дослідження, яке показало, що за якихось три десятиліття машини стануть більш універсальними й залишать без роботи половину людей на Землі. Найбільше роботизованою буде сфера послуг і галузь інформаційних технологій. Уже зараз використання роботів серйозно змінило торговельно-фінансові операції, які все частіше контролюються спеціальними автоматизованими системами.

Найбільше роботизована буде сфера послуг і галузь інформаційних технологій.

Понад п'ять млн осіб, працюючих в різних областях, втратять своє поточне місце роботи до 2020 року.

У двох львівських вищих навчальних закладах почали перевірку студентських робіт на плагіат. Експеримент запровадили у Львівській комерційній академії та НУ «Львівська політехніка».

Молодих китайців, які мігрували з сіл до мегаполісів, щоб працювати на заводах, почали замінювати роботами.

В Китаї відкрилась перша в світі фабрика, на якій не працює жодної людини — лише роботи.