Ратуша

Шукають надійних коханих половинок, самодостатніх жінок, які вдало поєднуватимуть кар’єру та охорону сімейного вогнища.

«Rovery.За!» – реальний проект чи чергова піар-акція?

Люди з вадами зору зможуть «побачити» Львівську Ратушу на дотик.

У середу, 13 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив зміни до бюджету Львова.

Проект реалізовують для того, щоб незрячі могли помацати  історичні будівлі Львова.

Андрій Садовий саме цим пояснює величезну кількість спецпризначенців, які оточили Ратушу

З цієї нагоди сьогодні о 9.30 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбувся загальний молебень за львів’ян.

Сьогодні відбудеться підняття прапору Чемпіонату світу з шахів. Церемонія розпочнеться о 13.00 год на пл. Ринок. До церемонії підняття шахового прапора долучиться міський голова Львова Андрій Садовий та українська шахістка, гросмейстер серед жінок (2015), чемпіонка світу серед юніорок 2015 року Наталія Букса.

На сайті OLX на продаж виставили ратушу XIX ст. В селищі Поморяни Золочівського району Львівської області.

Сьогодні біля Львівської міської ради зібралась група пікетувальників. Люди встановили намети, але не можуть чітко сформулювати своїх вимог. Говорять загальні речі про корупцію, про недостатню кількість дитячих майданчиків у місті та їх неналежний санітарний стан тощо.

Після проведення реставраційно-ремонтних робіт від завтра, 23 травня, для львів’ян та гостей міста відкриють оглядовий майданчик вежі Ратуші, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
За інформацією ЛКП «Ратуша-сервіс», піднятись на оглядовий майданчик вежі можна буде, як і раніше, з 9:00 до 21:00. Незмінною залишилась і вартість квитків — 10 грн для дорослих та 5 грн для дітей.

Як зазначив в.о. начальника управління капітального будівництва ЛМР Володимир Кметик, оглядовий майданчик вежі Ратуші для відвідувачів планують відкрити до Дня міста, 3 травня.

Зі серпня цього року на ремонтні та реставраційні роботи була закрита вежа львівської Ратуші. Наразі готовий тільки фасад вежі, відкриття якого заплановане на понеділок.

Вежу міської ратуші обіцяли відреставрувати до кінця жовтня, але тепер підрядник говорить про інший термін — кінець листопада. Затримки виникли через те, що деякі елементи (дашки, основи) оглядового майданчика були зруйновані, довелося виконувати додаткову роботу. Про це розповів “Леополісу” директор фірми-підрядника Олександр Хорощак.