Радбез ООН

Росія знову наклала вето на резолюцію Ради Безпеки про продовження мандата експертів, які розслідують застосування хімічної зброї в Сирії (СМР).

На думку членів Ради Безпеки, миротворчі операції ООН повинні бути ефективнішими та прозорішими.

Президент виступить у середу, 20 вересня, на Саміті Ради Безпеки ООН з питань миротворчості та на 72-й сесії Генасамблеї ООН.

Сполучені Штати ініціювали проведення засідання Ради Безпеки ООН у четвер, 21 вересня, присвяченого боротьбі з розповсюдженням зброї масового знищення.

Порошенко доручив ініціювати розгляд на Радбезі ООН питання про непричетність України до ракетної програми КНДР

У понеділок, 24 липня, відбудеться кризове засідання Ради Безпеки ООН, присвячене ситуації навколо Храмової гори в Єрусалимі.

За словами одного з дипломатів, Росія заперечила, оскільки ракета може бути не міжконтинентальною, а середньої дальності.

Сполучені Штати Америки скликають закрите засідання Радбезу ООН у зв'язку з останнім запуском ракети КНДР.

Здавалося, після Чуркіна з його “присипаними пилом дітьми Сирії” та Лаврова з його “Дебіли, б…”, дивуватися хамською чи цинічною поведінкою представників російської влади не варто.

Ізраїль не вжив жодних заходів для виконання резолюції Ради безпеки ООН від 23 грудня 2016 року, у якій країну закликали припинити будь-яку поселенську діяльність на палестинських територіях.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін головуватиме на засіданні Ради Безпеки ООН щодо конфліктів у Європі, які відбудеться у вівторок у штаб-квартирі Організації в Нью-Йорку.

У четвер, 2 лютого, Рада Безпеки ООН проведе засідання щодо загострення ситуації на сході України.

За словами президента України, це новий відповідальний етап роботи.

Україна в лютому 2017 року головуватиме в Раді безпеки ООН.

Кислиця зазначив, що Генеральна асамблея прийняла резолюцію із засудженням агресії й окупації Криму, однак спроби Ради безпеки зупинити воєнну агресію були блоковані тим самим постійним членом.