РФ

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Брюселя провів зустріч з Президентом Європейськоі Ради Дональдом Туском, на якій було обговорено питання відновлення миру Україні та врегулювання ситуації на Донбасі.

Верховна Рада повинна підтримати виділення додаткових 500 мільйонів гривень з коштів, які були направлені до Державного бюджету в рамках спецконфіскації, для продовження реалізації проекту «Європейський вал» з облаштування кордону з Росією, розпочатого ще урядом Арсенія Яценюка.

У Нацполіції України повідомляють, що потерпілими у справі про залучення українців на території Російської Федерації обманним шляхом в наркоторгівлю визнані близько 200 громадян України.

Міністерство закордонних справ виступає за створення системи попереднього інформування громадянами Росії про їхній намір відвідати Україну.

Одним із підтверджень злочинів Росії є внесення змін у військову доктрину.

Поліція затримала як мінімум 20 осіб на акції протесту проти корупції у Владивостоці і 4 — в Благовєщенську (Росія).

Сенат конгресу США на наступному тижні ухвалить закон, що покарає Росію за втручання у вибори в США.

12 июня, в День России, состоится всероссийская антикоррупционная акция, организованная «Фондом борьбы с коррупцией» (ФБК) Алексея Навального.

Глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов запевняє, що на території півострова утисків за національною ознакою немає.

Американський кінорежисер Олівер Стоун зняв скандальну кінооду про Путіна.

Пєсков не став звинувачувати в цих атаках владу США.

 

Про це 7 червня заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає РІА Новини.

Розвідувальне співтовариство США встановило, що перед днем голосувань на президентських виборах у США комп'ютери виборчих комісій були масово атаковані з втручанням Головного розвідувального управління РФ.

Президенти приходять і йдуть, але головне політичне спрямування не змінюється, — наголосив глава російської держави.

«Усі, хто зараз перебуває на передовій, а також уздовж державного кордону України, приведені у відповідний стан готовності», — повідомив речник МО.