РФ

На Майдані Незалежності у Києві проходить акція пам’яті вбитого у Москві опозиційного політика Боріса Нємцова.

Американське антидопінгове агентство USADA готувало доповідь про застосування допінгу відомими атлетами.

Росія не надала гарантії безпеки для проведення ремонтних робіт.

Новий радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер на засіданні Ради нацбезпеки США назвав Російську Федерацію «ворогом».

Польське видання «Річ Посполита» у публікації від 30 січня 2017 року пише про те, що «війна на Донбасі, ембарго і санкції не завадили Росії імпортувати зброю з України. Москва стала найбільшим клієнтом української «оборонки».

Чеська громадська ініціатива виступила з пропозицією перейменувати празьку площу «Pod kastany» – «Під каштанами», на якій розташоване посольство Росії, на площу імені Бориса Нємцова.

Уряд Російської Федерації фінансує терористичну організацію «ЛНР». Відповідний механізм фінансування викрили співробітники Служби безпеки України, повідомили 25 лютого в СБУ.

Українського активіста Євромайдану Андрія Коломійця, який позбавлений волі в Росії, відправили до штрафного ізолятора ВК-14 суворого режиму в Краснодарі.

Польща повинна продовжувати висвітлювати події на Донбасі, аби унеможливити зняття санкцій з Росії.

Російський співак Філіп Кіркоров назвав “Євробачення” заангажованим і закликав Росію його бойкотувати.

Канцлер Австрії Крістіан Керн закликав переглянути санкції відносно Росії, заявивши, що вони не досить ефективні.

Кремль призначив тимчасово виконувачем обов'язків постійного представника країни в Організації Об'єднаних Націй Петра Іллічова.

ФБР відхилило недавнє прохання Білого дому перешкоджати повідомленням в ЗМІ про зв'язки соратників Дональда Трампа з росіянами, про які відомо розвідці з часів президентської кампанії.

Крім того, російські пропагандисти поширили дезінформацію про сам інцидент.

Визнанням документів «ЛДНР» Росія провокує Україну вийти з Мінських угод.