РФ

Два відділення ПАТ «Сбербанк» в містах Суми та Вінниця розблоковані, їх робота відновлена.

Зокрема, у Санкт-Петербурзі затримали голову Об’єднання перевізників Росії.

Російському опозиціонерові Олексію Навальному за організацію мітингу в центрі Москви призначили штраф у розмірі 20 тисяч рублів.

Наразі російські військові розміщують біля українського кордону велику кількість танків

Вона також пообіцяла у разі перемоги на виборах працювати над скасуванням західних санкцій щодо Москви.

Агенти Мінфіну США отримали інформацію про офшорні фінансові операції екс-голови штабу Дональда Трампа Пола Манафорта у рамках антикорупційного розслідування щодо його діяльності у Східній Європі.

Російська сторона тимчасово припинила пропуск людей і транспорту навпроти прикордонного пункту пропуску «Сеньківка» Чернігівської області.

Федеральне бюро розслідувань США має в своєму розпорядженні дані про те, що люди з оточення президента США Дональда Трампа нібито контактували з високопоставленими особами з Росії з метою публікації матеріалів, спрямованих проти його суперниці Хілларі Клінтон.

Росія урізала фінансування Криму на 1,5 млрд руб.

Колишній очільник виборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт таємно працював на російського мільярдера Олега Дерипаску і просував інтереси президента РФ Володимира Путіна.

За даними МЗС, поліція хотіла з'ясувати їхні особи.

Екс-народний депутат України Леонід Грач стверджує, що ФСБ РФ почала готувати анексію Криму ще в 2005 році, після Помаранчевої революції.

Для організації зустрічей Фійон використовував свої зв'язки, які він накопичив за час того, як працював прем'єр-міністром Франції.

У Росії на мітингу-концерті на Воробйових горах, присвяченому третій річниці окупації Криму, брала участь професійна масовка.

Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін назвав міністра закордонних справ України Павла Клімкіна «гальмом» за його обіцянку повернути Криму свободу.