РФ

Facebook виявив активність створених Росією фейкових акаунтів, для поширення у соцмережі політичної реклами під час минулих виборів президента США і передав всю отриману інформацію ФБР.

Сума позову Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» до Росії у зв'язку із захопленням активів у Криму з урахуванням відсотків становить 7 млрд доларів.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) ввело санкції відносно ряду підприємств групи «Єврохім», а також інших російських постачальників міндобрив.

Державна авіаційна служба України за період введення санкцій проти авіакомпаній за польоти в анексований Крим та застосувала до них понад 20 тисяч штрафів за порушення повітряного простору України на загальну суму 2,72 млрд грн.

Розвиток подій, пов’язаних з агресією Росії проти України, наразі грає проти інтересів РФ.

Держкіно заборонило один російський серіал та два фільми для показу на українському телебаченні.

Німецька компанія Siemens відмовилася від постачань обладнання для модернізації газотранспортної системи України, побоюючись втратити замовлення у Росії.

У відомстві також додали, що цьогорічні навчання навмисно віддалені від суміжних територій з Україною, Литвою, Латвією і Польщею.

Російський уряд має намір відмовитися від «гуманітарної підтримки» окупованого Донбасу на користь фінансування проектів в Криму і Калінінграді.

В результаті авіаударів, які, ймовірно, здійснили російські літаки, з неділі, 10 вересня, в сирійській провінції Дейр-ель-Зор загинули 69 осіб.

Служба безпеки України може заборонити в'їзд на територію України зіркам російської естради — Катерині Чуприниній (Катя Лель), Іраклі Пірцхалаві (Іраклі) та Андрію Залужному (Андрій Грізлі).

До уповноваженого ВР з прав людини Валерії Лутковської звернулося близько 100 людей, які «поїхали на роботу до РФ, а потім опинилися за гратами».

Представники захисту приїхали до слідчого ізолятора ФСБ в Краснодарі, де утримують громадянина України Павла Гриба, проте їх до затриманого поки не пускають.

Росія готова зберегти частину транзиту газу через Україну, якщо це виявиться вигідніше, ніж постачати газ новими газопроводами: «Турецьким потоком» і Північним потоком-2".

Євросоюз продовжить санкції проти Росії ще на півроку 14 вересня.