РФ

Позов щодо притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України вже зареєстрований у Міжнародному суді ООН.

17 січня Високий суд Англії розпочне розгляд позову Росії проти України щодо так званого «кредиту Януковича» — боргу на $3 млрд.

Українським інспекторам дозволено відвідати військові формування та частини російської армії, які розташовані на території Ростовської області.

Влада Литви вперше за весь період незалежності виділяє близько 3,6 млн євро на будівництво фізичної стіни на кордоні.

Уряд країни підвищив рівень запланованої зустрічі міністрів сільського господарства країн G20.

Понад 4 тисячі осіб мають допитати прокурори в рамках збору доказів агресії Кремля проти України.

Китай і Росія домовилися про «контрзаходи» у відповідь на план США з розгортання системи протиповітряної оборони в Південній Кореї.

У четвер, 12 січня, російський пропагандистський телеканал Russia Today увірвався в мовлення американського каналу C-Span.

 Хотите знать, что такое травля инакомыслящих в путинской России? Сейчас я вам расскажу. На своем примере. Травили меня и раньше — но сейчас атака особенно сильная.

Ідеться поки що не про рішення ФІФА щодо позбавлення РФ права проведення футбольного Мундіалю 2018 року, а про те, що ряд інших міжнародних спортивних організацій вже висловилися, причому категорично, про “закулісся” російського спорту.

В окупованому Криму призовники почнуть служити в інших російських регіонах, починаючи з весняного призову 2017 року.

Видання опублікувало відповідний твіт у своєму аккаунті, запропонувавши нагороду за “ексклюзивні права” на відео.

Не лише Світлана Лобода, Ані Лорак та Аліна Гросу розважали гостей на новорічних корпоративах у країні-агресорі. Цей список оновився ще декількома українськими «зірками».

Російським спортсменам, які пройшли допінгову перевірку можуть дозволити змагатися під нейтральним прапором.

Кислиця зазначив, що Генеральна асамблея прийняла резолюцію із засудженням агресії й окупації Криму, однак спроби Ради безпеки зупинити воєнну агресію були блоковані тим самим постійним членом.