Пінчук

У програмі «60 хвилин», що вийшла в ефір 24 січня на телеканалі «Россия-1», оголосили, що бізнесмен Віктор Пінчук — потенційний майбутній президент України і головний опонент Петра Порошенка.

Незвичний погляд політолога на скандальну публікацію олігарха в американській пресі.

Президент Петро Порошенко не відвідає традиційний «український ланч» у Давосі (Швейцарія), який організовує Фонд Віктора Пінчука.

В Адміністрації президента України відповіли на пропозиції бізнесмена Віктора Пінчука забути про ЄС, НАТО та провести вибори на Донбасі.

Власник міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne Віктор Пінчук продав газету «Факти» головному редактору видання Олександру Швецю.

Олігархи вирішили не доводити суперечку до суду.

Віктор Пінчук звернувся до суду Лондона з позовом проти Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова щодо порушення контракту на суму 2 млрд британських фунтів в 2004 році і серії вбивств, яка передувала цьому.

16 травня в «Пінчук-Арт-центрі» відкривається виставка молодих українських митців «Страх та надія», які надихалися подіями сьогодення.

США днями може винести рішення у справі компанії Інтерпайп українського бізнесмена Віктора Пінчука про демпінг, пише американська газета The New York Times.

Вперше за дев'ять років мільярдер Віктор Пінчук скасував проведення Українського ланчу в Давосі.

Український олігарх Віктор Пінчук висловив свою підтримку учасникам Євромайдану.

Лідера «Молодих регіонів» і народного депутат Андрія Пінчука пограбували. Але живе на одну зарплату депутат в міліцію із заявою не звернувся.

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов заперечують, що вони володіли акціями Криворізького залізорудного комбінату на користь Пінчука.

У Києві готується виставка портретів найбагатших українців. Такий арт-проект вдихнув у життя журнал Forbes. До роботи було залучено 23 українських художників, які зобразили багатіїв за власним баченням.

Зять екс-президента Леоніда Кучми Віктор Пінчук спонсорує фонди відставних закордонних політиків.