Психлікарня

Прокуратура під час перевірки психіатричних закладів Львівщини виявила порушення. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Кандидатів – троє. Засідання комісії, на якій мали би оголосити переможця конкурсу, не відбулося через відсутність кворуму.

Фінансування спеціалізованої психіатричної лікарні з суворим режимом МОЗ України, яка розташована у Дніпрі, припиниться наприкінці року.

Але через гуманне рішення  апеляційного суду чоловіка, який завдав батькові 76 ножових поранень, відправили на примусове лікування до загального відділення Львівської психіатричної лікарні.Там він захопив заручників…

Правоохоронці затримали у Києві пацієнтку, яка втекла з психіатричної лікарні Львова.

У Мукачівському психоневрологічному інтернаті моніторингова група Уповноваженого з прав людини виявила суттєві порушення прав хворих.

Кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку утримують в одиночній камері психлікарні Сімферополя.

У Дніпрі сталась пожежа у жіночому відділенні Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні.

Львів'янку, яка неодноразово нападала на людей з палицею та електрошокером, помістили на обстеження в психіатричну лікарню.

Тривають пошуки чоловіків, які вступали в сексуальний контакт зі школяркою за взаємною згодою.

В психоневрологічному диспансері у Воронезькій області в ніч на неділю, 13 грудня, сталася пожежа, в якій загинуло 23 пацієнти інтернату.

У приміщення реабілітаційного центру для воїнів АТО, що створюється на території Львівської обласної психіатричної лікарні, у ніч на четвер, 9 квітня, вдерлися невідомі злодії, вибили вікна, зламали нові двері і вивезли нове, ще запаковане спортивне знаряддя, усього на суму 17 тисяч гривень. Це стіл «Спорт-мастер 3 в1» столи для тенісу, аерохокею і більярда. Про це журналісту “ВЗ” повідомив лікар-реабілітолог, співголова громадської організації “Білі берети. Волонтери” Андрій Посікіра.

Як повідомили у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 3 грудня о 23:35 год. невідома особа на телефон «101» повідомила про замінування будівлі Львівської обласної психіатричної лікарні (м. Львів, вул. Кульпарківська, 95, Франківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

Російські слідчі мають на меті відправити ув`язнену українську льотчицю Надію Савченко у психіатричну лікарню, начебто для проведення спеціальної судової психолого-психіатричної експертизи, чим унеможливити зустрічі з адвокатами.

Під артилерийський обстріл в Луганську потрапила будівля обласної психоневрологічної лікарні