Пенсія

Весь трудовий стаж до 2004 року буде зарахований як страховий. Після – до уваги братимуть тільки ті періоди, коли працювали офіційно.

Такі дані оприлюднив Пенсійний фонд України.

У Старосамбірському районі зловмисник переодягнувся в священика і видурив у літньої жінки шість тисяч гривень. За ці кошти він продав їй дешеві образки.

Наступний етап підвищення пенсій інвалідам розпочнеться 1 грудня.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2150-VІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій».

На запитання читачів відповіла заступник начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Світлана Петрушко.

Найбільший «куш» зірвали ті пенсіонери, що вийшли на пенсію давно і отримували зарплату,  у кілька разів вищу за середню.

Народні обранці знову намилилися свої заробітки подвоїти.

На стільки у середньому зросте розмір пенсій в Україні. Які ще зміни передбачає пенсійна реформа?

У середньому. У подальшому перерахунок виплат буде автоматичним. Це передбачає прийнята пенсійна реформа.

Після ухвалення відповідного рішення Верховною Радою, мінімальний розмір пенсії може зрости до 1452 гривень, а не до 1373 гривень, як планувалося раніше.

У разі, якщо Верховна Рада підтримає законопроекти щодо  пенсійної реформи на початку жовтня, цього ж місяця може бути збільшено пенсії 9 мільйонів осіб.

Осучаснення пенсій буде проведено згідно попереднього графіку.

За словами прем'єра, мінімальна пенсія буде піднята з 949 грн до 1312 грн.

За словами прем'єр-міністра, додаткові надходження в ПФУ — це результат економічного зростання та детінізації економіки.