Пальне

Наразі у справі – четверо затриманих.

Запасів палива у ПАТ «Укрзалізниця» вистачить тільки до 10 вересня.

Тенденція до зниження ціни на бензин марки А-95 продовжиться протягом другої половини літа. Відтак, тенденція до зниження складе мінімум 1 гривню за літр.

У період з 23 по 26 грудня ціни зросли в найбільших мереж АЗС.

За останні два тижні на залізничну станцію Ровеньки (Луганська область) з Росії прибули не менше 20 цистерн з пально-мастильними матеріалами.

Після концерту гурту «Океан Ельзи» у Львові на стадіоні «Арена Львів» музиканти перерахували ₴50 тис. на пальне для реанімобілів.

Антимонопольний комітет України завершив розслідування щодо наявності антиконкурентних узгоджених дій при встановленні роздрібних цін на пальне.

До окупованої території міста Макіївки Донецької області прибуло 450 тонн дизельного пального з території Російської Федерації.

Військова прокуратура Росії та ФСБ викрили главу «ДНР» Олександра Захарченка в розкраданні значного обсягу пального, що постачається до Донбасу.

У лютому продажі бензину на АЗС зменшилися на 8% порівняно з лютим 2014 року.

У зв'язку з неналежною якістю нафтопродуктів на низку операторів роздрібного ринку, зокрема, заправки «ОККО», «Укрнафта», «WOG», «Пульс 24», «Оріон» та «Гарант  Експрес» накладено штрафи у розмірі 246,9 тис. грн.

Міністерство палива та енергетики України оприлюднило індикативні ціни на паливо на АЗС і їх структуру на другу декаду січня.

Він тягнувся під землею з території РФ до покинутого фермерського господарства в с. Великоцьк близько 5 км.

У Великій Британії назвали поведінку іспанського уряду «провокативною» після дозволу російській субмарині, що прямувала до Криму, дозаправитись пальним у порту Сеута на африканському боці Гібралтарської протоки.

У Луганській області підрозділ ДФС «Фантом» спільно з співробітниками СБУ та прикордонної служби ліквідували канал надходження в Україну контрабандного пального.