Обшуки

Запобіжний захід кримськотатарським активістам оберуть в найближчі два дні.

Сьогодні Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією проводить близько 50 обшуків в шести регіонах України по справі зловживань у особливо великих розмірах і злочинній змові з метою корупційних доходів.

У рамках спецоперації, яка проходить на Закарпатті, правоохоронці затримали екс-керівника управління Держгеокадастру у Берегівському районі.

Розслідують справу про розтрату 68 млн грн.

Кримська прокуратура відкрила кримінальне провадження через обшуки в домівках кримських татар в анексованому Криму 8 листопада.

П'ятьох працівників, які прцюють у Алімдара Бєлялова доставили в райвідділ «для бесіди».

Обшуки пройшли у справі про розтрату 198 млн гривень.

У анексованому Криму в місті Бахчисарай рано вранці 11 жовтня почалися обшуки в будинках кримських татар.

Цивільна гвардія Іспанії сьогодні вранці проводить обшуки в Барселоні у державних установах, шукаючи документацію, пов'язану з референдумом про незалежність Каталонії.

Правоохоронці вивчають можливе втручання в базу даних дітей та батьків для зарахування в дитячі садки за допомогою електронної черги.

29 серпня під час спецоперації співробітники Генпрокуратури та СБУ затримали «фігуранта кримінальної хроніки на півдні України» Михайла Титова.

В окупованому Криму з ранку озброєні російські силовики блокують вулицю, де живуть кримські татари.

У націоналістів — учасників акції під Львівською облрадою, що відбувалася 30 травня, представники Нацполіції проводять обшуки.

Генпрокуратурою проведено близько 40 обшуків в ряді державних установ і комерційних підприємств в зв'язку з витратами коштів під час держзакупівель.

Партнери екс-міністра доходів та зборів України часів президентства Віктора Януковича Олександра Клименка пішли на співпрацю зі слідством.