Обама

Під час візиту до Вашингтона лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк зустрівся з Президентом США 2009 — 2017 років Бараком Обамою.

Барак Обама виступить у понеділок в Чикаго з першою публічною промовою після завершення президентського терміну в січні цього року.

Нинішній президент США висловив переконання, що за три місяці свого перебування при владі довів провальність зовнішньої політики попередньої адміністрації на чолі з президентом Обамою.

Президент США Дональд Трамп відкликав з Конгресу законопроект про заміну Obamacare.

Спікер Палати представників Конгресу уточнив, що розвідувальні комітети «дісталися до самого дна» в розслідуванні.

Білий дім до 13 березня має надати докази на користь заяв Дональда Трампа.

З його слів, Росія вісім років тиснула на президента Обаму.

Поки в Міністерстві юстиції ніяк не відреагували на заяви Трампа.

Президент США Дональд Трамп вимагає провести розсідування, чи справді екс-президент Барак Обама зловживав повноваженнями федеральних силових структур напередодні президентських виборів 2016 року, зокрема, чи здійснювалося прослуховування його телефону.

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама ніколи не віддавав накази щодо прослуховування будь-якого громадянина США.

Відповідну заяву президент США опублікував у Twitter.

Він має намір зосередити свою увагу на виборах до законодавчих зборів на рівні штатів.

Сполучені Штати Америки відправили Палестині $221 млн за кілька годин до інавгурації нового президента Дональда Трампа.

Президент США Дональд Трамп видав указ про проведення підготовки до скасування реформи охорони здоров'я, проведеної його попередником Бараком Обамою.

В результаті удару американських військових по табору «Аль-Каїди» в сирійській провінції Ідліб в четвер були вбиті понад 100 бойовиків угруповання.