Обама

Колишнього президента США Барака Обаму запросили виступити в ролі присяжного в суді в окрузі Кук, штат Іллінойс.

У листі 44-й президент США дав Трампу чотири ключові поради.

Міністерство юстиції США офіційно заявило про відсутність доказів того, що 44-ий президент США Барак Обама прослуховував чинного американського лідера Дональда Трампа незадовго до оголошення результатів виборів.

Після заворушень у Шарлотсвіллі екс-президент США процитував у соціальній мережі Twitter Нельсона Манделу та став рекордсменом.

Після заворушень у Шарлотсвіллі екс-президент США процитував у соціальній мережі Twitter Нельсона Манделу та став рекордсменом.

Екс-президент США Барак Обама планує повернутися в політику для того, щоб посилити позиції Демократичної партії після її поразки на президентських виборах.

Президенти побажали сенатору Маккейну якнайшвидшого одужання зі словами: «Рак не знає, хто йому протистоїть. Задай хворобі жару, Джон»

За словами політика, екс-президент нічого не робив, бо очікував на перемогу Клінтон.

Президент США Дональд Трамп звинуватив свого попередника, екс-президента США Барака Обаму, в бездіяльності щодо втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Під час візиту до Вашингтона лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк зустрівся з Президентом США 2009 — 2017 років Бараком Обамою.

Барак Обама виступить у понеділок в Чикаго з першою публічною промовою після завершення президентського терміну в січні цього року.

Нинішній президент США висловив переконання, що за три місяці свого перебування при владі довів провальність зовнішньої політики попередньої адміністрації на чолі з президентом Обамою.

Президент США Дональд Трамп відкликав з Конгресу законопроект про заміну Obamacare.

Спікер Палати представників Конгресу уточнив, що розвідувальні комітети «дісталися до самого дна» в розслідуванні.

Білий дім до 13 березня має надати докази на користь заяв Дональда Трампа.