ОРДЛО

Експерти прогнозують ускладнення соціально-економічної ситуації.

Блокада тимчасово окупованих територій Донбасу може бути припинена тільки після повернення власникам і під юрисдикцію України захоплених Росією і її маріонетками підприємств.

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься «інтеграцією Донбасу до Російської Федерації».

Євросоюз слідкуватиме за наслідками рішення Ради національної безпеки та оборони України про заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення.

У списку зниклих безвісти є імена 418 людей, 118 осіб є заручниками в ОРДіЛО.

Перший етап – спроба створення Новоросії – провалився, другий – заштовхнути ЛДНР в Україні – теж. І ось зараз третій – відверта підтримка цієї території.

Указ вступає в силу з дня його опублікування.

Услід за «Метінвестом» компанія «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) заявила про повну втрату контролю над підприємствами в ОРДЛО.

Іноземні партнери України можуть ввести санкції проти тих російських підприємств, куди постачатиметься продукція з «націоналізованих» підприємств на ОРДЛО.

Два російських банки – ВТБ і «Юнікредит» — почали обслуговувати власників псевдопаспортів, виданих в ОРДЛО

Уряд Росії рекомендував металургійним холдингам Алішера Усманова й Олексія Мордашова розглянути можливість поставок залізної руди на «націоналізовані» підприємства в ОРДЛО.

Дістав учора листа від старого батяра і спішу його до друку передати.

Дії учасників акції «блокади Донбасу» заважають ухваленню рішення про запровадження додаткових точкових санкцій проти російських компаній.

Внаслідок ускладнення ситуації на підконтрольній українській владі території Луганської області поліція перейшла на посилений варіант несення служби.

Відповідну заяву зробили в командуванні Сил спецоперацій після перегляду відео, яке виклали в мережу бойовики.