ОРДЛО

Попереднє слідство у справі про катастрофу рейсу МН17 малайзійського Boeing-777 на Донбасі призупинено.

У ГУР також повідомили, що терористів на передових позиціях постійно не догодовують

В ефірі «5 каналу» у програмі «Час. Підсумки дня» речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко розповів про навчальні евакуації окупантів в ОРДЛО

За словами політика, в деяких затоплених шахтах при граничному рівні води 164 метри вода досягла позначки у 163.

За перші п’ять місяців цього року українці стали менше їздити в анексований Крим та більше в непідконтрольні Україні частини Донецької та Луганської областей, ніж за цей же період 2016 року.

«Укрзалізниця» спростувала заяву народного депутата Вікторії Войціцької про фінансування об’єктів, що знаходяться на непідконтрольній території.

Президент України Петро Порошенко доручив вирішити питання з забезпеченням громадян України, які перебувають на території ОРДЛО і в окупованому Криму, можливістю отримати закордонні паспорти старого зразка.

Представник України в Мінській гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко наголосила, що люди на окупованих територіях Донецької і Луганської областей досі не мають можливості отримувати інформацію з українських ЗМІ.

На територіях Луганської та Донецької областей, тимчасово підконтрольних проросійським бойовикам, продовжують зникати люди.

Паради 9 травня з нагоди 72-річниці перемоги над фашистською Німеччиною в так званих «народних республіках» йдуть врозріз з Мінськими домовленостями і представляють загрозу для населення.

Бойовики ОРДЛО намагаються дискредитувати керівництво України у порушенні міжнародного права та «Мінських домовленостей».

В заручниках у бойовиків ОРДЛО перебувають 128 громадян України, окрім того 10 — ув'язнені в  Росії.

«Укрзалізниця» заявляє, що не здійснює жодної діяльності на непідконтрольній території.

З 25 квітня Луганське енергетичне об'єднання припинить поставки електроенергії на непідконтрольні Україні території ОРЛО.

Питання звільнення полонених обговорювалася під час останніх переговорів у нормандському форматі.