ОРДЛО

З 25 квітня Луганське енергетичне об'єднання припинить поставки електроенергії на непідконтрольні Україні території ОРЛО.

Питання звільнення полонених обговорювалася під час останніх переговорів у нормандському форматі.

Експерти прогнозують ускладнення соціально-економічної ситуації.

Блокада тимчасово окупованих територій Донбасу може бути припинена тільки після повернення власникам і під юрисдикцію України захоплених Росією і її маріонетками підприємств.

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься «інтеграцією Донбасу до Російської Федерації».

Євросоюз слідкуватиме за наслідками рішення Ради національної безпеки та оборони України про заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення.

У списку зниклих безвісти є імена 418 людей, 118 осіб є заручниками в ОРДіЛО.

Перший етап – спроба створення Новоросії – провалився, другий – заштовхнути ЛДНР в Україні – теж. І ось зараз третій – відверта підтримка цієї території.

Указ вступає в силу з дня його опублікування.

Услід за «Метінвестом» компанія «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) заявила про повну втрату контролю над підприємствами в ОРДЛО.

Іноземні партнери України можуть ввести санкції проти тих російських підприємств, куди постачатиметься продукція з «націоналізованих» підприємств на ОРДЛО.

Два російських банки – ВТБ і «Юнікредит» — почали обслуговувати власників псевдопаспортів, виданих в ОРДЛО

Уряд Росії рекомендував металургійним холдингам Алішера Усманова й Олексія Мордашова розглянути можливість поставок залізної руди на «націоналізовані» підприємства в ОРДЛО.

Дістав учора листа від старого батяра і спішу його до друку передати.

Дії учасників акції «блокади Донбасу» заважають ухваленню рішення про запровадження додаткових точкових санкцій проти російських компаній.