ООН

Північноатлантичний альянс підтримує український варіант розміщення миротворців ООН на Донбасі.

Зазначається, що глави держав наголосили на важливості дотримання припинення вогню, а також досягнення прогресу у питанні звільнення заручників.

Необхідно стати на захист суверенітету країн у всьому світі – від України до Південнокитайського моря.

У М'янмі спалено близько 200 сіл мусульман народності рохінджа, операція сил безпеки супроводжується масовими вбивствами, тортурами.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Організація Об'єднаних Націй не використовує свій потенціал.

Криза рохінжда, ймовірно, стане ключовою темою обговорення на Генеральній асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Розгляд Генеральною асамблеєю ООН питання про виведення російських військ із Придністров'я було вирішено перенести на жовтень.

Позачергове засідання Ради безпеки ООН, присвячене новому запуску балістичної ракети КНДР, завершилося прийняттям заяви, в якій засуджується «провокаційний» крок Пхеньяна.

Світова продовольча організація ООН Представництва верховного комісара ООН у справах біженців направила в непідконтрольні райони Донецької області 11 вантажівок гуманітарної допомоги.

З 2014 року РФ втратила $55 млрд.

Україна ознайомила Раду безпеки ООН і своїх партнерів із логікою своєї позиції щодо розміщення на Донбасі миротворчої місії ООН, але свого проекту резолюції про це ще не подавала.

За три роки управління ООН з прав людини задокументовало 34 766 постраждалих на Донбасі, серед них військові, цивільні та члени збройних груп

Уряд країни вважає, що новий закон, який визначає мову освіти, утискує права угорської меншини.

Всі 15 держав — членів Ради Безпеки ООН, включаючи Росію і Китай, схвалили новий проект резолюції про введення додаткових санкцій відносно КНДР.

Костянтин Єлісєєв також заявив, що підготовка до розміщення миротворців ООН на Донбасі від моменту ухвалення відповідного рішення може тривати півроку.