ООН

Сполучені Штати та Росія проводять конкуруючі кампанії в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй щодо типу балістичної ракети, яку запустила Північна Корея цього місяця.

Щоправда, за останні 10 років більше мільярда людей змогли вибратися зі злиднів.

Число цивільних людей, що були вбиті чи поранені в перебігу конфлікту в Афганістані, в першій половині цього року лишилося на тому ж рекордно високому рівні, що й торік.

ООН готові підтримувати зусилля переговорної групи «нормандського формату» і роботу Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі.

ООН у рамках Програми всесвітньої продовольчої допомоги закупила 40 тисяч тонн української пшениці для надання гуманітарної допомоги низці районів Африки.

Російське керівництво продовжує використовувати громадян України як заручників своєї агресивної політики.

Глобальний екологічний фонд ООН виділить $5,48 млн на проект енергоефективності державних будівель і споруд в Україні.

Глава ООН Антоніо Гутерріш планує призначити московського посланника у Відні на чолі новоствореного Бюро по боротьбі з тероризмом.

Генеральна Асамблея ООН в четвер, 15 червня, схвалила створення Управління з протидії тероризму для координації всіх зусиль для боротьби з цим явищем.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко закликає міжнародні організації до більш жорсткої реакції на події на Донбасі.

Проте точну дату візиту поки не називають.

Зі знищення організації у Сирії та Іраку вона не стане менш небезпечною.

Гейлі зауважила, що дотримання прав людини – дуже важливий напрям діяльності ООН, яким має опікуватися не лише один окремо визначений орган, але також інші, в тому числі Радбез.

Члени Ради безпеки ООН одноголосно ухвалили резолюцію щодо розширення обмежувальних заходів щодо Північної Кореї у відповідь на ядерну і ракетну програму.

У випадку обрання непостійним членом Ради безпеки ООН на 2018−2019 роки Польща порушуватиме питання ситуації на сході України і російської агресії.