ООН

Глава ООН Антоніо Гутерріш планує призначити московського посланника у Відні на чолі новоствореного Бюро по боротьбі з тероризмом.

Генеральна Асамблея ООН в четвер, 15 червня, схвалила створення Управління з протидії тероризму для координації всіх зусиль для боротьби з цим явищем.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко закликає міжнародні організації до більш жорсткої реакції на події на Донбасі.

Проте точну дату візиту поки не називають.

Зі знищення організації у Сирії та Іраку вона не стане менш небезпечною.

Гейлі зауважила, що дотримання прав людини – дуже важливий напрям діяльності ООН, яким має опікуватися не лише один окремо визначений орган, але також інші, в тому числі Радбез.

Члени Ради безпеки ООН одноголосно ухвалили резолюцію щодо розширення обмежувальних заходів щодо Північної Кореї у відповідь на ядерну і ракетну програму.

У випадку обрання непостійним членом Ради безпеки ООН на 2018−2019 роки Польща порушуватиме питання ситуації на сході України і російської агресії.

Країна опинилася в такій ситуації через бездіяльність світової спільноти.

Без введення миротворчої місії на окуповані території Донбасу надто складно досягти там демілітаризації та деокупації.

Українська сторона повинна представити меморандум, який містить виклад фактів, на які спирається країна.

Рада Безпеки ООН зустрінеться у вівторок за зачиненими дверима задля обговорення останніх ракетних випробувань Північної Кореї.

Рада безпеки ООН проведе нараду у вівторок, 23 травня, в ході якої обговорюватимуться останні ракетні випробування КНДР.

Росія як постійний член Ради безпеки ООН вважає себе практично недоторканною і цинічно розраховує на свою безкарність за грубі порушення міжнародного права, враховуючи обмеженість міжнародно-правових інструментів, які можуть бути застосовані до її поведінки.

Рада Безпеки ООН рішуче засудила останні випробування балістичної ракети Північною Кореєю та погрожує ввести нові санкції за порушення вимог про припинення всіх ядерних випробувань.