Німеччина

В Німеччині нарахували близько 100 осіб, які представляють потенційну загрозу для громадської безпеки і підлягають депортації, з них кожен восьмий має російське громадянство, пише DW з посиланням на німецьку газету Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung (FAS).

Поліцейський спецназ затримав 28-річного російського німця.

«Як і Меркель до того, як стати канцлером, Петрі пішла на такий крок з тактичних міркувань. Хто програв сьогодні, завтра може стати переможцем», пише журналіст.

Фігурантами справ про шпигунство в Німеччині найчастіше стають громадяни Росії.

Німецьке видання Tagesspiegel отримало лист з погрозами, у якому написано, що 22 квітня в країні знову прольється кров.

У німецькій клініці Фрайбурга наполягають, що не ставили діагноз відстороненому голові ДФС Роману Насірову.

Надзвичайний і уповноважений посол Німеччини в Україні Ернст Райхель повторив свій вислів про те, що вибори на окупованій території Донбасу повинні пройти при окупантах.

Подільсько-Воскресенський міст у Києві став об'єктом дослідження для фахівців з Німеччини як невдалий архітектурний проект,  аналіз якого зробили для створення практичного посібника з планування та будівництва великих мостів.

Близько 270 тисяч сирійців отримали право привезти своїх близьких до Німеччини.

Маурер був першим німецьким політиком, який відвідав анексований півострів.

Президент США Дональд Трамп пред'явив Німеччині рахунок 375 млрд дол, які Берлін нібито «заборгував» у рамках участі в НАТО.

Підтримка соціал-демократів Німеччини (СДПН) дещо зросла за тиждень і, відтак, рейтинг СДПН зрівнявся з рейтингом консерваторів з блоку ХДС/ХСС на рівні 33%

Влада Німеччини оголосила про депортацію двох чоловіків, заарештованих за підозрою в причетності до терористичної діяльності.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн заперечила слова президента США Дональда Трампа, що її країна заборгувала «величезні суми грошей» перед НАТО і Сполученими Штатами за забезпечення оборони країни.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн відкинула заяву президента США Дональда Трампа про те, що Німеччина винна НАТО і США «величезні суми» на потреби оборони.