Німеччина

Міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель перериває відпустку і повертається до Берліна.

Слухання проходять за закритими дверима.

Герцог і герцогиня Кембриджські разом зі своїми дітьми прибули до Варшави, звідки починається їхній візит до Польщі і Німеччини.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель збирається залишатися при владі до 2021 року в разі перемоги блоку партій Християнсько-демократичний союз і Християнсько-соціальний союз на виборах в Бундестаг восени цього року.

Після невдалого путчу в Туреччині рік тому притулку в Німеччині попросили тільки з початку цього року майже 3200 турецьких громадян.

Німеччина зуміла заробити на економічній кризі в Греції близько 1,34 мільярда євро.

Нідерланди, Франція та Німеччина виступають проти включення пункту про європейську перспективу України у спільну заяву за підсумками саміту Україна — ЄС.

Після заворушень в Гамбурзі під час саміту „Великої двадцятки" уряд Німеччини закликав партнерів по Європейському Союзу прискорити розшук злочинців.

 Запаливши перед одностатевими шлюбами «зелене світло», Меркель вирвала козирі з рук конкурентів. І тепер має ще кращі шанси залишитися канцлером.

Новобраний французький президент Еммануель Макрон спільно з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Росії Володимиром Путіним планують обговорити Україну в рамках зібрання лідерів країн Великої двадцятки в Гамбурзі з 7 по 8 липня, інформує replyua.net з посиланням на Корреспондент.net.

Німеччина прагне будівництва «Північного потоку 2», який допоможе Росії збільшити свою частку на європейському газовому ринку в умовах окупації українських родовищ газу в Криму, тож усі розмови про неупередженість Німеччини в Мінських перемовинах є неправдивими. Тому ці перемовини ніколи не призведуть до звільнення окупованої частини Донбасу,  якщо тільки Україна сама не відмовиться від своїх кримських родовищ.

При цьому, канцлерка Німеччини Ангела Меркель проголосувала проти.

Партію Християнсько-демократичний союз канцлера Ангели Меркель підтримують близько 40 відсотків виборців — найвищий показник з вересня 2015 року.

Україна має намір організувати конференцію країн-членів «нормандського формату» щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що і проросійські бойовики і українські сили порушують угоду про припинення вогню на Донбасі, і в короткостроковій перспективі, ймовірно, конфлікт не буде вирішено.