Німеччина

Після виборів до бундестагу, які відбудуться у неділю, 24 вересня, вона може стати федеральним канцлером Німеччини вчетверте.

Але найцікавіші цифри — щодо можливого приєднання України до НАТО. Його вже сьогодні (за умови відповідності Києва критеріям Альянсу) готові підтримати… 58% жителів семи держав ЄC, у яких провели опитування.

Міністерство інфраструктури веде переговори з Німеччиною про надання старого рухомого складу для приміських електричок України.

Німецький футбольний союз (DFB) у п’ятницю, 15 вересня, визначив десять міст, які прийматимуть матчі Чемпіонату Європи з футболу 2024 року у разі, якщо УЄФА надасть ФРН право на його проведення.

Репарації за шкоду, заподіяну під час Другої світової війни.

Глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель вважає, що якщо на міжнародному рівні буде досягнуто згоди про припинення вогню на Донбасі, то санкції проти Росії треба поступово знімати.

Бюро юридичного аналізу польського Сейму опублікувало висновок, згідно з яким Польща має законні підстави вимагати військових репарацій від Німеччини.

Канцлерка ФРН сказала, що Брюсселю та Берліну варто бути готовими приєднатися до дипломатичної ініціативи, аби врегулювати конфлікт щодо Північної Кореї.

Канцлерку Німеччини Ангелу Меркель звинуватили у зловживанні службовим становищем під час використання літаків бундесверу і поліції в ході виборчої кампанії.

Німеччина відхилила вимогу Польщі щодо нових переговорів про виплату додаткових репарацій за роки Другої світової війни, зазначивши, що ця проблема вже була врегульована в 1953 році.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель переконаний, що Європа повинна буде допомогти Україні відбудувати Донбас.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і лідер Соціал-демократичної партії Мартін Шульц в неділю проведуть теледебати, які можуть стати вирішальними для перемоги на виборах.

Найвищий у світі піщаний замок висотою 16,68 метри звели у німецькому місті Дуйсбург.

Голова МЗС Німеччини Зігмар Габріель висловив побоювання, що нові санкції призведуть до «льодовикового періоду» у відносинах Росії і Заходу, і в зв’язку з цим зізнався в небажанні «повністю руйнувати наші ділові відносини з Росією». Цю заяву міністр зробив у вівторок, 29 серпня.

Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що керівництво країни має право вимагати від Німеччини репарації за шкоду, яка була завдана під час Другої світової війни. Про це інформує «Радіо Польща».