Німеччина

У першому кварталі 2017 року Німеччина збільшила експорт до Росії майже на третину, а імпорт із РФ — на 35%.

У неділю, 21 травня, у місті Нюрнберг закінчився 6-й міжнародний турнір з художньої гімнастики Pastorelli Cup 2017, участь в якому взяли представниці 14 країн Європи.

Німеччина готова активізувати роботу Нормандського формату і виступає за більш активне залучення країн G7 на підтримку українських реформ.

Інцидент трапився на заводі постачальника комплектуючих для автомобільної промисловості Schaeffler KG.

Згідно з прогнозами, на виборах в Північному Рейні-Вестфалії Християнсько-демократичний союз набирає 33 відсотки голосів, Соціал-демократична партія — 31,5 відсотка.

Через підозрілу розмову пасажирів в аеропорту Кельн/Бонн перед зльотом евакуювали літак.

Майбутній президент Франції обрав Німеччину в якості першої країни для відвідування.

У кількох федеральних землях ФРН в середу проходить масштабна поліцейська операція, у ході якої вже затримано кілька осіб.

Надання притулку може ще більше ускладнити і без того вкрай напружені відносини Берліна і Анкари.

Німецький авіаперевізник Lufthansa має намір поглинути другу за величиною компанію Air Berlin.

Німецькі чиновники запропонували надати Великій Британії доступ до єдиного ринку Європейського Союзу в обмін на певну оплату.

У декількох містах Німеччини на акцію «Глобальний марш за марихуану» вийшли жителі 26 міст, в тому числі Берліна, Штутгарта, Мюнхена, Кельна і Дюссельдорфа.

Візит канцлера Меркель до РФ був потрібним обом сторонам. Росії, яка опинилася в міжнародній ізоляції, візит одного з найвпливовіших і найповажніших політиків світу дає змогу стверджувати, що РФ не в ізоляції. У Німеччині ж наближаються парламентські вибори, і Ангелі Меркель бажано пояснити частині німецького бізнесу, що зацікавлений у торговельних відносинах із Росією, за яких умов можливе відновлення цього  бізнесу.

Змагання триватимуть із 7 по 12 травня.

У Стамбулі в результаті вибуху в мікроавтобусі приватного університету постраждали п'ять осіб.