Нафтогаз

Компанія «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 листопада 2017 року для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

У Стокгольмському арбітражі 9 жовтня починаються слухання щодо спору «Нафтогазу» і «Газпрому».

29 вересня НАК «Нафтогаз України» погодила проведення внутрішньої реорганізації «Укртрансгазу» з метою створення в його структурі філії «Оператор ГТС України».

НАК «Нафтогаз України» створив нову структуру — ТОВ «Газопостачальна компанія» Нафтогаз України", основним видом діяльності якої стане продаж газу населенню.

Сума позову Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» до Росії у зв'язку із захопленням активів у Криму з урахуванням відсотків становить 7 млрд доларів.

Відставка членів наглядової ради може призвести до того, що НАК «Нафтогаз України» втратить доступ до кредитних коштів від міжнародних фінансових установ.

Останні незалежні члени наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Пол Ворвік та Маркус Річардс вирішили піти у відставку.

НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» отримають остаточні рішення з формулою ціни на газ вже в Стокгольмському арбітражі.

У президента США Дональда Трампа не було альтернатив підписанню закону про санкції проти Росії. При майже одностайній позиції Палати представників (419 голосів з 435) і Сенату (98 з 100) Конгрес США подолав би президентське вето без жодних проблем. Тепер постає питання: на які  втрати від санкцій може піти російський бюджет заради поцуплених в України кримських нафтогазових родовищ?

Один із чотирьох членів наглядової ради «Нафтогазу України» Чарльз Проктор піде з посади 30 вересня 2017 року.

4 серпня Департаментом з розслідування особливо тяжких злочинів в сфері економіки Генеральної прокуратури відкрито кримінальне провадження проти посадових осіб НАК «Нафтогаз України».

Компанія попередньо оцінила збиток групи у $2,6 млрд.

Кабінет Міністрів України не погодив підвищення тарифів на газ, закладене у фінплані «Нафтогазу».

 «Нафтогаз» оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань.

«Нафтогаз» зможе використовувати кредит у повному обсязі після затвердження Кабінетом Міністрів фінплану компанії на 2017 рік та продовження реформи корпоративного управління.