Нафтогаз

У лютому ціна зросте на 21-22%.

Колишній посадовець пробуде в СІЗО щонайменше до 17 січня.

Згідно з документом, до виключної компетенції наглядової ради тепер належить попереднє узгодження рішень правління щодо діяльності компаній, акціонером яких є «Нафтогаз».

«Нафтогаз» підписав кредитну угоду на 478,285 млн євро з Світовим банком щодо фінансування імпорту компанією природного газу.

Із 1 квітня 2017 року почнеться виплата рівними частками терміном на два роки без нарахування відсотків.

Україна зможе отримати компенсацію за переплату за першим контрактом.

Російському «Газпрому» доведеться платити за транзит газу через територію України на 4 млрд доларів на рік більше, у разі якщо Стокгольмський арбітраж прийме рішення на користь НАК "Нафтогаз України.

Компанія скористалася пунктами російсько-української інвестиційної угоди.

«Нафтогаз» отримав гарантії від світового банку про надання кредиту розміром 500 млн доларів.

У Стокгольмі завершилися усні слухання у справі «Нафтогазу України» і російського «Газпрому» щодо контракту на постачання газу в Україну".

Стокгольмський арбітраж має винести рішення до кінця березня 2017 року.

Господарський суд Києва зобов'язав дочірню компанію «Газпром збут Україна» виплатити «Нафтогазу» 1,3 млн грн штрафу за несвоєчасні розрахунки за газ.

В Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма 25 вересня розпочнеться процес за позовом НАК «Нафтогаз України» до російського «Газпрома».

Кабінет Міністрів у четвер, 22 вересня, перепідпорядкував НАК «Нафтогаз України» від Міністерства економічного розвитку і торгівлі уряду.

Голова правління НАК «Нафтогазу України» Андрій Коболєв переконаний, що у справі проти «Газпрому» у Стокгольмському арбітражі статистика на боці «Нафтогазу».