Нафтогаз

Один із чотирьох членів наглядової ради «Нафтогазу України» Чарльз Проктор піде з посади 30 вересня 2017 року.

4 серпня Департаментом з розслідування особливо тяжких злочинів в сфері економіки Генеральної прокуратури відкрито кримінальне провадження проти посадових осіб НАК «Нафтогаз України».

Компанія попередньо оцінила збиток групи у $2,6 млрд.

Кабінет Міністрів України не погодив підвищення тарифів на газ, закладене у фінплані «Нафтогазу».

 «Нафтогаз» оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань.

«Нафтогаз» зможе використовувати кредит у повному обсязі після затвердження Кабінетом Міністрів фінплану компанії на 2017 рік та продовження реформи корпоративного управління.

Зі слів Коболєва, втілення проекту посилить здатність Газпрому «зловживати своїм домінуючим становищем на європейському ринку газу».

Вимоги російського монополіста «Газпрому» до НАК «Нафтогаз України» за правилом «бери або плати» були відхилені Стокгольмським арбітражем.

Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ ініціює проведення перевірки фінансово-господарської діяльності «Нафтогаз» України.

Сьогодні, 30 квітня, Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма розгляне справу «Нафтогаз»- «Газпром».

Міністерство закордонних справ та НАК «Нафтогаз України» за минулі два роки виплатили американській юридичній компанії Covington&Burling більше 10 млн доларів за консультації та юридичний супровід справ у міжнародних судах у суперечках з Росією.

Газпром збільшив вимоги до «Нафтогазу України» в арбітражі Стогкольма з 31,7 мільярдів доларів до 37 мільярдів доларів.

Пол Уорвік був заступником голови наглядової ради.

3 квітня голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Юлія Ковалів написала заяву про припинення своїх повноважень як члена наглядової ради компанії за власним бажанням.

Юлія Ковалів йде з посади голови наглядової ради НАК «Нафтогаз України».