Нафтогаз

Зі слів Коболєва, втілення проекту посилить здатність Газпрому «зловживати своїм домінуючим становищем на європейському ринку газу».

Вимоги російського монополіста «Газпрому» до НАК «Нафтогаз України» за правилом «бери або плати» були відхилені Стокгольмським арбітражем.

Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ ініціює проведення перевірки фінансово-господарської діяльності «Нафтогаз» України.

Сьогодні, 30 квітня, Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма розгляне справу «Нафтогаз»- «Газпром».

Міністерство закордонних справ та НАК «Нафтогаз України» за минулі два роки виплатили американській юридичній компанії Covington&Burling більше 10 млн доларів за консультації та юридичний супровід справ у міжнародних судах у суперечках з Росією.

Газпром збільшив вимоги до «Нафтогазу України» в арбітражі Стогкольма з 31,7 мільярдів доларів до 37 мільярдів доларів.

Пол Уорвік був заступником голови наглядової ради.

3 квітня голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Юлія Ковалів написала заяву про припинення своїх повноважень як члена наглядової ради компанії за власним бажанням.

Юлія Ковалів йде з посади голови наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

За результатами 2016 року НАК «Нафтогаз України» отримав чистий прибуток в розмірі 26,5 млрд гривень, який було забезпечено переважно прибутком від транзиту.

Президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті заявив, що реформа НАК «Нафтогаз України» може зазнати фіаско в найближчі дні.

НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо спільної оцінки можливостей співпраці у використанні та розвитку газотранспортної системи України з компаніями Snam S.p.A. (Італія) та Eustream a.s. (Словаччина).

У квітні ціна знизиться на понад 10%.

Раніше генпрокурор повідомляв, що Кацуба пішов на угоду зі слідством, і може вільно пересуватися, хоч вважатиметься засудженим.

У лютому ціна зросте на 21-22%.