Нафтогаз

Міністерство закордонних справ та НАК «Нафтогаз України» за минулі два роки виплатили американській юридичній компанії Covington&Burling більше 10 млн доларів за консультації та юридичний супровід справ у міжнародних судах у суперечках з Росією.

Газпром збільшив вимоги до «Нафтогазу України» в арбітражі Стогкольма з 31,7 мільярдів доларів до 37 мільярдів доларів.

Пол Уорвік був заступником голови наглядової ради.

3 квітня голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Юлія Ковалів написала заяву про припинення своїх повноважень як члена наглядової ради компанії за власним бажанням.

Юлія Ковалів йде з посади голови наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

За результатами 2016 року НАК «Нафтогаз України» отримав чистий прибуток в розмірі 26,5 млрд гривень, який було забезпечено переважно прибутком від транзиту.

Президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті заявив, що реформа НАК «Нафтогаз України» може зазнати фіаско в найближчі дні.

НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо спільної оцінки можливостей співпраці у використанні та розвитку газотранспортної системи України з компаніями Snam S.p.A. (Італія) та Eustream a.s. (Словаччина).

У квітні ціна знизиться на понад 10%.

Раніше генпрокурор повідомляв, що Кацуба пішов на угоду зі слідством, і може вільно пересуватися, хоч вважатиметься засудженим.

У лютому ціна зросте на 21-22%.

Колишній посадовець пробуде в СІЗО щонайменше до 17 січня.

Згідно з документом, до виключної компетенції наглядової ради тепер належить попереднє узгодження рішень правління щодо діяльності компаній, акціонером яких є «Нафтогаз».

«Нафтогаз» підписав кредитну угоду на 478,285 млн євро з Світовим банком щодо фінансування імпорту компанією природного газу.

Із 1 квітня 2017 року почнеться виплата рівними частками терміном на два роки без нарахування відсотків.