НБУ

За шість місяців 2017 року чистий збиток після оподаткування банківської системи становив 1,85 млрд гривень.

Син екс-президента Віктора Януковича – Олександр подав позов проти Нацбанку до Печерського райсуду.

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом Райффайзен Банку Аваль до Нацбанку про скасування рішення в частині накладення штрафу в сумі 4,9 мільйона гривень

У НБУ попереджають, що через відновлення споживчого попиту, ціни можуть вирости значніше, ніж передбачалося.

Зниження цін на фрукти та овочі зумовить перехід у липні-серпні від інфляції до дефляції в місячному вимірі. Про це заявив заступник глави Національного банку України (НБУ) Дмитро Сологуб на прес-конференції у четвер, 3 серпня.

Національний банк спростив умови та порядок купівлі та перерахування іноземної валюти для ряду операцій.

У квітні-червні 2017 року Ощадбанк закрив 146 структурних підрозділів.

Про це повідомляє «НВ» з посиланням на прес-службу НБУ.

Станом на 1 липня, мережа банку налічувала 3,38 тис. відділень.

Як повідомили в НБУ, загальна кількість відділень українських банків у другому кварталі 2017 року скоротилася на 167 одиниць.

Одні банки закривають відділення через неплатоспроможність, інші — скорочують старі точки, щоб відкривати пункти нового типу, а також інвестують в розвиток дистанційних каналів обслуговування.

Станом на 1 липня 2017 року, кількість відділень українських банків становило 9,84 тис. найбільш активним у розвитку мережі є Альфа-Банк, що додав до 107 чинних відділень ще 82.

Джерело: Економічна правда

Національний банк України на 18 липня встановив курс гривні до долара на рівні 25,96 грн. Це на 5 коп. менше, ніж було вчора.

Національний банк України (НБУ) відніс ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Новий» до категорії неплатоспроможних. Про це сьогодні повідомила прес-служба НБУ.

Екс-власник ПАТ КБ «Приватбанк» Ігор Коломойський та пов’язані з ним компанії та особи подали до суду 90 позовів у зв`язку з націоналізацією Приватбанку.

Шевченківський районний суд Києва розглянув позов одного з вкладників банку «Надра» до фінустанови, компанії Centragas Holding, підприємця Дмитра Фірташу та НБУ.

 Рішення прийняли після розширення санкцій Евросоюзом та США, повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає «24 канал».

За оцінками Національного банку, до кінця року українська економіка зросте на 1,6%. Раніше НБУ очікував, що український ВВП має зрости на 1,9%.

У Національному банку заявляють, що строк добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників Приватбанку сплив 1 липня 2017 року.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

«Зараз можна стверджувати, що колишні власники банку (Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов — ЕП) не виконали взяті на себе зобов’язання», — повідомляє НБУ.

«Таким чином, зараз держава та Приватбанк перейшли до юридичної процедури стягнення та реалізації відповідної юридичної стратегії, конкретні кроки якої наразі не можуть бути розголошені», — йдеться у повідомленні.

Як наголошується, банківська процедура буде подібною до звичайної процедури стягнення у разі прострочки боргів, тож мова йде більшою мірою про примусове стягнення.

Нагадаємо, 21 грудня минулого року Приватбанк перейшов у державну власність.

Як відомо, протягом червня Коломойський подав до суду серію позовів, направлених проти Кабміну НБУ та Приватбанку.

Економічна правда

 У розпорядження УП потрапили документи, з яких стало відомо, як саме колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов передавали банк, і що вони обіцяли уряду та НБУ перед націоналізацією.