НБУ

Суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження щодо голови Національного банку України та  власника істотної частки банку «Фінанси та кредит».

Прискорення інфляції в Україні до 16,4% у річному вимірі було зумовлене нашаруванням одразу трьох чинників, дія яких починає слабшати, тому Нацбанк України очікує уповільнення інфляції.

Грошова маса в Україні у вересні 2017 року зросла на 1,7% — до 1,123 трлн гривень.

Національний банк та Міністерство фінансів завершили репрофайлінг облігацій на 220 млрд доларів.

Приватбанк має виставити на продаж непрофільні для себе активи: гірськолижний курорт «Буковель», будівлю телеканалу «1+1» в Києві і літаки авіакомпанії МАУ.

Ми й надалі набагато більше купуємо за кордоном, ніж продаємо за кордон… Як наслідок, гривня “просідає”… Що потрібно для того, аби наростити наш експорт? Прискорення економічного зростання. Цього року воно на рівні 2,5% ВВП, а у найближчі два роки, обіцяють в уряді, може сягнути 6−7%. Аби це стало реальністю, потрібне різке збільшення обсягу прямих іноземних інвестицій.

Глава Нацбанку Валерія Гонтарева з 26 вересня продовжить перебувати у відпустці за свій рахунок до затвердження її відставки.

Від початку 2017 року українська банківська система отримала прибуток у розмірі 3,429 млрд грн. Про це йдеться у звіті, оприлюдненому на сайті Національного банку України (НБУ).

Сукупний державний борг України в липні зріс на 1,39%, або на 1,05 мільярда доларів до 76,06 мільярда доларів.

Ігор Суркіс та його брат Григорій Суркіс, а також пов'язані з ними особи подали 42 позови проти Національного банку України.

На 1000 гривневій купюрі може бути зображений Пилип Орлик — Гетьман Війська Запорізького у вигнанні (1710-1742).

Національний банк України скасував останні обмеження на видачу валюти з банківських рахунків.

За шість місяців 2017 року чистий збиток після оподаткування банківської системи становив 1,85 млрд гривень.

Син екс-президента Віктора Януковича – Олександр подав позов проти Нацбанку до Печерського райсуду.

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом Райффайзен Банку Аваль до Нацбанку про скасування рішення в частині накладення штрафу в сумі 4,9 мільйона гривень