НБУ

Правління Національного банку прийняло рішення про віднесення ПАТ «Платинум Банк» до категорії неплатоспроможних.

У свою чергу, ФГВ розпочав процедуру ліквідації.

Девальваційний тиск на курс гривні цього тижня не пов’язаний із переходом «Приватбанку» у державну власність, а зумовлений ситуативним зростанням попиту на іноземну валюту, заявляє Національний банк України.

Національний банк України надав націоналізованому «ПриватБанку» кредит рефінансування обсягом 10 млрд грн підтримки ліквідності.

Крамниці та інші заклади не мають права видавати решту зношеними банкнотами. Відмовлятися приймати оплату такими грошима заклади не повинні.

З 2017 року банки більш прискіпливо ставитимуться до застав позичальників. З початку року набирає чинності постанова регулятора № 351.

Національний банк України підтвердив конвертацію єврооблігацій «Приватбанку» на суму $ 595 млн в капітал.

Банк у листопад віднесли до категорії неплатоспроможних.

ПАТ "КБ «Інвестбанк» рішенням правління Національного банку України віднесено до категорії неплатоспроможних.

Наступного року Національний банк планує продовжити поступове послаблення тимчасових обмежень та розпочати лібералізацію системи валютного регулювання, а також розробити концепцію гармонізації банківського регулювання.

Національний банк України на середу, 30 листопада, підвищив офіційний курс гривні на 6 копійок — до 25,5994 грн за долар проти 25,6595 грн за долар у вівторок.

Анонсоване Кабінетом міністрів підвищення мінімальної заробітної плати не вплине на цільовий показник інфляції у 2017 році.

У понеділок, 28 листопада, Національний банк України встановив офіційний курс гривні на рівні 25,72 грн за долар.

У Києві знову відбувається мітинг під Національним банком, у якому беруть участь здебільшого люди похилого віку та студенти.

Він зазначив, що найближчим часом МВФ підготує звіт за підсумками діяльності в Україні.