НАЗК

У кримінальному провадженні щодо можливої корупції в НАЗК фігурують співробітники Адміністрації президента й Служби безпеки України, а також нардеп з хабарем у мільйон гривень.

Керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що написала заяву до НАБУ про надання їй охорони.

Середньомісячна зарплата голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак у першому півріччі 2017 року становила 100 тис. грн.

Ганна Соломатіна спростовує заяву керівників Національного агентства з питань запобігання корупції про її звільнення з органу і стверджує, що вона досі є його співробітницею.

Одних «мочив», інших – «відбілював», каже колишня працівниця НАЗК. Ниточки тягнуться до канцелярії президента.

Нацагентство з питань запобігання корупції дійсно уникало перевірки декларацій найвищих посадовців держави.

Голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Наталію Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій.

Свекруха голови НАЗК Наталії Корчак заявила, що слідчий НАБУ вдерся до неї у квартиру.

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами проведених перевірок не виявило електронних декларацій посадовців з ознаками незаконного збагачення.

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) повідомило про порушення міністром інфраструктури Володимиром Омеляном процедури призначення співробітників Міністерства інфраструктури.

Поліція розпочала 16 кримінальних проваджень стосовно українських політичних партій після звернення НАЗК.

Повідомляється, що перевірку здійснюватимуть 60 календарних днів.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції презентували систему проведення логічного та арифметичного контролю поданих декларацій.

Національне агентство по запобіганню корупції початок повну перевірку електронних декларацій народного депутата від «Народного фронту» Євгенія Дейдея за 2015 і 2016 роки.

Національне агентство з питань запобігання корупції пропонує скасувати декларування антикорупційних громадських організацій, а також проти того, аби вони подавали річний фінансовий звій про свою діяльність.