НАБУ

Євродепутати Ребекка Хармс та Пятрас Ауштрявічус закликали українських депутатів дотриматися процедури прозорості під час вибору аудитора НАБУ від парламенту.

Хабар у розмірі 200 тисяч доларів чоловік нібито отримав за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.

Фігуранта «газової справи Онищенка» Валерія Постного випустили з Лук'янівського СІЗО, але його одразу затримав спецназ Національного антикорупційного бюро.

Національне антикорупційне бюро підозрює Національний банк в співучасті в розтраті 12 мільярдів гривень рефінансування.

Відсторонений керівник фіскальної служби Роман Насіров заявляє, що не просив у НАБУ дозволу на поїздку до Польщі і звертався із проханням дозволити виїхати за кордон лише один раз.

Детективи Національного антикорупційного бюро відмовили відстороненому голові Державної фіскальної служби у наданні дозволу на виїзд за межі України.

Дисциплінарна комісія Національного антикорупційного бюро України рекомендувала директору НАБУ звільнити працівника бюро, який 14 травня скоїв ДТП.

Національне антикорупційне бюро до 31 травня має вирішити, чи відпускати за кордон відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова, підозрюваного у зловживанні владою та службовим становищем.

Відсторонений керівник фіскальної служби Роман Насіров просить детективів Національного антикорупційного бюро повернути йому закордонний паспорт.

Кабінет міністрів обрав аудитором Національного антикорупційного бюро України від уряду Буроменського Михайла Всеволодовича.

Кабінет Міністрів у п'ятницю може призначити аудитора Національного антикорупційного бюро України від уряду.

В Окружному адміністративному суді Києва невідомі проводять обшук.

Генпрокуратура так з Антикорупційним бюро «перестрілюється», що аж на Заході чути.

Підозрюваний у здирництві екс-співробітник Національного антикорупційного бюро вимагав хабар для чинних правоохоронців.

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) здійснюють розслідування у кримінальних провадженнях за результатами аналізу е-декларацій стосовно двох депутатів парламенту — Євгена Дейдея та Андрія Лозового.