НАБУ

У судах відбувається повний саботаж справ, переданих Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

У справі про розкрадання коштів «Приватбанку» є велика небезпека спричинення великих збитків державі.

В українських судах відбувається повний саботаж справ, переданих Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Голова НАБУ Артем Ситник заявив, що антикорупційне бюро піддається тиску через розслідування щодо «Роттердам+».

Співробітники НАБУ прийшли з обшуком в будівлю Національної комісії з регулювання електроенергетики і комунальних послуг у справі, пов'язаній із затвердженням так званої формули Роттердам +.

15 серпня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру посадовців ПАТ «Укрзалізниця» через махінації з тарифами.

Станом на 31 липня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України здійснюють розслідування 389 кримінальних проваджень.

Генеральна прокуратура передала детективам Національного антикорупційного бюро 40 нових томів у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка.

2 серпня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали особу, підозрювану в розкраданні 27 млн грн ДП НАЕК «Енергоатом».

Затриманого підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем.

За словами Ситника, після завершення розслідування справи Насірова матеріали відкриють для ознайомлення.

За словами керівника НАБУ, вже наступного тижня цю справу можуть передати до суду.

За його словами, основним джерелом політичної корупції в Україні є держпідприємства.

Генеральна прокуратура розслідує кримінальне провадження за «численними фактами кримінальних правопорушень керівництва і службовців Національного антикорупційного бюро».

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали екс-посадовця Генеральної прокуратури України.