НАБУ

Слідчі Національного антикорупційного бюро затримали одного з інвесторів «Трейд Коммодіті» Володимира Трофименка.

Суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження щодо голови Національного банку України та  власника істотної частки банку «Фінанси та кредит».

Національне антикорупційне бюро почало розслідування проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна за підозрою в незаконному збагаченні.

Національне антикорупційне звернулося до президента Петра Порошенка з проханням накласти вето на законопроект № 6232 про внесення змін до низки кодексів, який запускає судову реформу.

Брати Калюжні вели облік двох млрд. тіньових «баксів» команди Януковича.

Мартиненко переконаний, що НАБУ намагається фальсифікувати справу

Керівник фракції «Народного фронту» Максим Бурбак заявив, що НАБУ порушило справу проти народного депутата від «Опозиційного блоку» Сергія Льовочкіна.

Затриманому призначили 55 млн грн застави.

Детективи Національного антикорупційного бюро отримали дозвіл суду на вилучення документів, що знаходяться у володінні НКРЕКП, у справі про маніпуляції з обсягами пільгового газу на Новояворівській ТЕЦ.

У судах відбувається повний саботаж справ, переданих Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

У справі про розкрадання коштів «Приватбанку» є велика небезпека спричинення великих збитків державі.

В українських судах відбувається повний саботаж справ, переданих Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Голова НАБУ Артем Ситник заявив, що антикорупційне бюро піддається тиску через розслідування щодо «Роттердам+».

Співробітники НАБУ прийшли з обшуком в будівлю Національної комісії з регулювання електроенергетики і комунальних послуг у справі, пов'язаній із затвердженням так званої формули Роттердам +.

15 серпня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру посадовців ПАТ «Укрзалізниця» через махінації з тарифами.