НАБУ

Суд розглянув клопотання детективів НАБУ про надання компетентним органам Швейцарської Конфедерації тимчасового доступу до документів компанії «RN Group Limited», які були у швейцарських банках.

Останні “розбірки” між Генпрокуратурою і НАБУ/САП відволікають від суті питання: ”Навіщо потрібні дві незалежні прокуратури, якщо в інших цивілізованих державах обходяться однією?”.

Зараз єдина підстава для звільнення директора НАБУ — негативні результати аудиту бюро. Однак аудиторів НАБУ поки не призначено.

Європейська служба зовнішніх дій у вівторок ввечері поширила  заяву за підписом речниці Майї Косьянчич щодо ситуації у сфері боротьби з корупцією в Україні.

Генпрокурор Юрій Луценко просить Верховну Раду викликати до парламенту керівництво НАБУ і САП для звіту.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій припускає, що парламент може перенести на середу звіти глав СБУ, САП і НАБУ.

США вкрай критично ставляться до скандалів в Україні навколо антикорупційних органів. У разі, якщо вони не припиняться, наша країна ризикує втратити міжнародну підтримку.

У Верховній Раді у вівторок, 5 грудня, о 16:00 очікують на звіт генерального прокурора України Юрія Луценка і представників інших силових структур.

У Державному департаменті США засудили конфлікт між Генеральною прокуратурою України та Національним антикорупційним бюро.

Верховна Рада планує заслуховувати звіт керівників правоохоронних органів у закритому режимі.

До Генеральної прокуратури України запрошені на допит агенти Національного антикорупційного бюро Катерина Сікорська та Сергій Титенков.

Рада заслухає представників Національного антикорупційного бюро, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Служби безпеки та Генпрокуратури.

Активісти організовують автопробіг до будинку генерального прокурора Юрія Луценка.

НАБУ знайшло у нардепа палац у Франції за 40 млн євро.

Після багатомісячної епопеї із затягуванням НАБУ справи проти глави ДФС Романа Насірова, що вилилося у 240 томів, минулого тижня нарешті відбулося попереднє судове засідання.