НАБУ

Національне антикорупційне бюро допитало лідера Радикальної партії Олега Ляшка у справі про можливе незаконне збагачення.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко сьогодні прийшов на допит Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

Національне антикорупційне бюро допитає 25 квітня лідера Радикальної партії Олега Ляшка у справі про можливе незаконне збагачення.

Як зазначають у Бюро, кошти з України виводилися за участі комерційних структур зі щонайменше 10 держав світу.

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру генеральному директору державного підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» у справі, де фігурує колишній нардеп Микола Мартиненко.

НАБУ направило до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури остаточну підозру голові ЦВК Михайлу Охендовському.

Розмір предмету злочинів, які розслідуються Національним антикорупційним бюро, досягає 85 мільярдів гривень.

На думку екс-депутата, група осіб, яка контролює НАБУ, використовує його як політичний інструмент для боротьби з конкурентами та провокування дострокових парламентських і президентських виборів.

Національне антикорупційне бюро наполягає на перегляді запобіжного заходу для затриманих у справі «СхідГЗК» Миколи Мартиненка та Сергія Переломи.

Екс-нардеп Микола Мартиненко у супроводі детективів НАБУ вийшов з будівлі, де розміщені депутатській приймальні, і сів у мікроавтобус антикорупційного бюро.

Детективи НАБУ вже півдня намагаються вручити Миколі Мартиненку підозру.

Національне антикорупційне бюро України оголосило підозру діючим головам ДФС, ЦВК і голові Рахункової палати.

Детективи бюро здійснюють досудове розслідування у 319 кримінальних провадженнях, у яких сукупний розмір предмету злочинів перевищує 85 млрд гривень.

Нині детективи бюро розслідують 319 кримінальних проваджень, сума збитку за якими становить 85 мільярдів гривень.

Національне антикорупційне бюро передало Генеральній прокуратурі для подальшого направлення до Іспанії повний пакет документів, необхідний для початку процедури екстрадиції в Україну Інеси Кадирової, матері нардепа Олександра Онищенка, підозрюваної в причетності до так званій "газовій справі ".