Мітинг

У розпорядження «Української правди» потрапило відео, на якому священник із пачкою грошей в руках ходить серед прихильників УПЦ МП на мітингу під Верховною Радою.

Під стінами Верховної Ради віряни Української православної церкви Московського патріархату вимагають від народних депутатів не ухвалювати законопроекти щодо особливого статусу релігійних організацій і зміни релігійними громадами підлеглості.

Співробітники московської поліції вивели з мітингу проти зносу п'ятиповерхівок опозиційного політика Олексія Навального разом з його сім'єю.

У Москві проходить багатолюдний мітинг проти зносу п'ятиповерхівок.

Прокуратура Рівненської області розслідує спробу проведення в Рівному несанкціонованого мітингу за «Рівненську народну республіку».

У Франції під час акцій протесту після перемоги Еммануеля Макрона на президентських виборах було затримано кореспондента RT Шарлотту Дубенську.

Лідер забороненої Компартії Петро Симоненко взяв участь у мітингу з нагоди першотравня, який відбувся у Житомирі.

У Дніпрі сталася сутичка між демонстраціями, які організували на Першотравень партія соціалістів та незалежні профспілки.

Цей момент зафіксувала під час виступу Трампа камера одного з телеканалів.

В американському місті Берклі, штат Каліфорнія, стались сутички між прихильниками і супротивниками президента США Дональда Трампа під час маршу, учасники якого вимагали від Трампа опублікувати його податкову декларацію.

У Белграді тисячі людей у суботу вийшли на антиурядові протести, незадоволені обранням на посаду президента Сербії Александра Вучича.

Сьогодні під будівлею Верховної Ради проходить мирний протест щодо внесеного законопроекту, який стосується абортів.

Євродепутати закликали європейські інститути знову посилити увагу до політичної ситуації в країнах.

Білоруська опозиція у неділю має намір провести черговий мітинг на знак протесту проти насильницького придушення, арештів та побиття учасників акції з нагоди Дня Волі, що відбулася у суботу.

У Росії на мітингу-концерті на Воробйових горах, присвяченому третій річниці окупації Криму, брала участь професійна масовка.