Музичук

Українська шахістка Анна Музичук відмовилась їхати на Чемпіонат світу у Саудівській Аравії через ставлення в ній до жінок.

Українська шахістка Марія Музичук не поїхала на чемпіонат Європи з шахів через борги Міністерства молоді та спорту України, повідомляє Galinfo.

У понеділок, 8 травня, об 11.00 год. у Дитячому клубі, що на вул. Ференца Ліста, 2, в рамках Міжнародного шахового фестивалю «Кубок Львова 2017», який проходить в рамках Дня міста Львова, відбудеться шаховий сніданок із сестрами Музичук.

З призового фонду чемпіонату світу ($450 тисяч) переможниця отримає $60 тисяч, фіналістка — $30 тисяч.

Нова чемпіонка світу визначиться під час тайбрейку.

Львівська шахістка Анна Музичук виграла третю партію фінального матчу чемпіонату світу з шахів. На 32 ході китайська шахістка Тань Чжуї визнала поразку.

Львівська шахістка Анна Музичук поступилась у другій партії фіналу чемпіонату світу з шахів китаянці Тань Чжуньї.

Боротьба за світову корону у Тегерані (Іран) вступає у вирішальну фазу.

Стриянка Анна Музичук оформила золотий дубль на чемпіонаті світу з шахів, що триває у Досі (Катар).

Львів'янка в минулому році виграла чемпіонат світу в Сочі.

Українські гросмейстери Марія Музичук (Львів) і Павло Ельянов (Харків) стали лауреатами конкурсу «Шаховий Гетьман» як найкращий шахіст і найкраща шахістка року.

Сьогодні в Палаці Потоцьких розпочалася шоста партія матчу за шахову корону.

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук прийшов підтримати Марію Музичук після третьої партії матчу за звання чемпіонки світу з шахів.

Претендентки на шахову корону світу обрали для себе колір фігур, якими гратимуть, і, водночас, визначили черговість ходів у завтрашній партії.

З 1 по 18 березня у Львові відбудеться непересічна подія: чинна чемпіонка світу з шахів стриянка Марія Музичук відстоюватиме свій титул.