Москва

На фестивалі документального кіно Артдокфест, який цими днями проходить у Москві (РФ), без пояснення причин зняли з показу фільм про лідера кримських татар Мустафи Джемілєва.

У четвер, 7 грудня, в Москві затримали американського журналіста Майкла Бома.

«Вибори» на окупованому Донбасі заплановані на осінь 2018 року.

У Москві анонсували «чергові вибори» ватажків бойовиків на тимчасово окупованій території Донбасу.

Про це на прес-конференції в Москві сказав директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, який є наближеним до помічника президента РФ Владислава Суркова.

«Будуть вибори в «республіках» Донбасу. 2 листопада 2014 року там були вибори глав «республік» і вибори народних зборів — тобто «парламентів республік». 4 роки — термін їх повноважень, вони закінчуються. Їх діяльність ніяк не регулюється Мінськими угодами, тому можна очікувати, що ці вибори повинні пройти в строк, восени 2018 року», — сказав Чеснаков.

Джерело: Главком 

Російський бейсджампер Олександр Погребов, який фігурував у справі про фарбування зірки в кольори українського прапора на висотці в Москві, загинув через те, що занадто пізно відкрив парашут.

У понеділок, 27 листопада, у Москві пройшло прощання з оперним співаком Дмитром Хворостовським, який помер після тривалої боротьби з раком.

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм таємно літав до Москви під час Євромайдану в 2014 році.

У четвер, 23 листопада, Плотницького помітили в аеропорту Москви

Судове засідання у справі Ощадбанку відбулося 22 листопада у Москві.

Замість сніжинок і зайчиків — танки і бронетранспортери.

Російські силовики дозволили українському консулу лише 7 хвилин спілкуватися з утримуваним у СІЗО Краснодару українцем Павлом Грибом.

Глава МЗС України Павло Клімкін та посол України в Сербії Олександр Александрович провели консультації в рамках проблематики українсько-сербських відносин.

Європейський союз (ЄС) планує затвердити ряд змін на енергоринку з метою отримати контроль над новим російським трубопроводом Північний потік-2.

У центрі Москві поліція затримала 263 особи.

Активісти Навального проводили так званий день мобілізації

Фільм про російського імператора Миколу ІІ залишається причиною конфліктів у Росії.