Москаль

Першого травня близько 19 години прикордонна поліція Румунії затримала двох громадян України, жителів Тячівського району: 24-річного Михайла Йовдія та його дружину – 23-річну Олену Йовдій.

Бо тому у районних керівниках на Закарпатті ввижаються сепаратисти.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Генадій Москаль звернувся до генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням негайно внести до Верховної Ради подання про позбавлення позафракційного народного депутата Віктора Балоги депутатської недоторканності через наявність у нього громадянства Австрії.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і керівника Національної поліції Сергія Князєва змінити керівництво патрульної поліції Мукачева та Ужгорода, якому колектив висловив недовіру.

Протягом минулої доби рівень води в найбільшій річці Закарпаття Тисі знизився на два метри. Загрози паводкових підтоплень в області немає.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль радить закарпатцям страхувати своє житло, адже Закарпаття знаходиться в зоні постійного ризику щодо різних природних катаклізмів.

Протягом ночі світло відновлено в більшості сіл Закарпаття, а також у санаторії «Квітка Полонини» на Свалявщині, де відпочивають близько 500 туристів.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль опублікував список призваних військовими комісаріатами Закарпатської області військовослужбовців, котрі самовільно залишили військові частини.

Найближчим часом усі громадські формування Закарпатської області перевірять правоохоронці.

В Закарпатській області накопичилися 182 залізничні вагони з «паливною деревиною», завантажені в інших областях України й готові до експорту в країни Євросоюзу.

Народний депутат Віктор Балога побив директора мукачівської телерадіокомпанії «М-студіо». Журналісти звернулись в поліцію.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль дав принципову згоду на будівництво сміттєпереробного заводу в області.

Губернатор Закарпаття просить керівництво країни дати правову оцінку висловлюванням голови ДФС Романа Насірова про «політичний мандат на звільнення Москаля».

Третій президент Віктор Ющенко видав сирійському бізнесмену багатомільйонні кредити, що не повернули.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявляє про політичну корупцію колишнього президента Віктора Ющенка.