Молдова

Президент Молдови Ігор Додон не має наміру визнавати анексію Криму Росією законною.

У МЗС наразі немає інформації щодо того, коли пропускні пункти відновлять роботу.

Республіка Молдова скасовує з 1 січня 2017 року введені раніше обмеження на постачання в країну м'ясомолочної продукції і цементу з України.

З резиденції новообраного президента Молдови Ігоря Додона зник прапор Європейського Союзу.

Затриманий родом з Придністровського регіону Молдови, він проходив підготовку у спеціальних тренувальних таборах терористів, мав навички використання спеціальної військової техніки.

Посол України в Молдові Іван Гнатишинта міністр освіти Республіки Молдова Коріна Фусу підписали Протокол про співробітництво у сфері освіти до 2020 року.

Кандидат у президенти Молдови від проєвропейських сил Майя Санду пообіцяла оскаржити результати президентських виборів у Конституційному суді.

Глава Партії соціалістів Молдові Ігор Додон на спеціально скликаній прес-конференції заявив про свою перемогу на виборах президента країни.

Явка в другому турі президентських виборів у Молдові станом на 10.00 становить 8,5% виборців.

Українського посла у Молдові викликали у Київ для проведення консультацій.

Відкриття спільного молдавсько-українського контрольно-перепускного пункту на кордоні свідчить про досягнення двосторонньої співпраці.

На українсько-молдавському кордоні у пункті пропуску  Паланка-Маяки-Удобне відбулися переговори Президента України Петра Порошенка та керівника уряду Молдови Павла Філіпа.

Влада Республіки Молдова вважає «указ» недійсним.

Молдовська поліція застосувала сльозогінний газ проти мітингувальників, які вийшли на черговий антиурядовий протест під час святкування Дня Незалежності Молдови.

У суботу, 27 серпня, в Молдові пройдуть урочистості до 25-ї річниці проголошення державної незалежності.