Молдова

Молдовські прикордонники не пустили в країну делегацію з Росії, яка повинна була взяти участь в діловому форумі.

За словами прем'єр-міністра країни, незабаром буде представлений проект особливого статусу Придністров'я у складі цілісної Молдови.

Прем'єр Молдови Павло Філіп і глава невизнаного Придністров'я Вадим Красносельський 18 листопада офіційно відкрили для руху транспорту міст через Дністер в районі сіл Гура Бикулуй і Бичок.

Прикордонники України та Молдови виявили на межі країн трубопровід для контрабанди спирту.

Більшість громадян Молдови хочуть вступити до Європейського Союзу, а не до Євразійського економічного союзу, який очолює Росія.

Рішення суду остаточне і оскарженню не підлягає.

Молдова і Україна могли б розробити загальну стратегію, яка б сприяла стабільному і успішному розвитку всього регіону в цілому.

Комісія при президенті Молдови відхилила запит українського судді Миколи Чауса про політичний притулок.

Раніше Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила його від виконання обов'язків судді.

Правоохоронні органи Молдови поінформували Посольство України в Молдові про затримання кількох українських громадян, причетних до безладів біля будівлі суду Центрального сектора (району) столиці країни – Кишинева, повідомив у понеділок увечері Укрінформ.

У Молдові розпочали збір підписів під петицією про проведення національного референдуму щодо переходу країни від парламентської до президентської форми правління.

Депутати парламенту Молдови від Ліберальної партії почали збір підписів під законопроектом про початок процедури відсторонення від посади президента Ігоря Додона.

Урочиста церемонія за адресою вул. Коновальця, 54 відбулася сьогодні, розпочалася з виконання гімнів України та Молдови і перетинання стрічки.

Попри те, що з 2014 року Україна не контролює частину кордону, потік нелегальних мігрантів, які прагнуть потрапити у країни ЄС, збільшився лише у цьому році.

Президент Молдови Ігор Додон хоче, щоб Україна скасувала новий закон «Про освіту» через мовне питання.