Молдова

Голова Антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морарь заявляє, що процедуру екстрадиції судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса з Молдови в Україну вже розпочато.

У Молдові суд продовжив термін тримання під вартою судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса.

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що  прагне зміцнити відносини з Росією під час візиту до цієї країни 16 – 18 березня та запланованої в цей період зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Захист заарештованого в Кишиневі судді-втікача Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса звернувся до президента Молдови із заявою про надання йому політичного притулку.

Раніше стало відомо, що детективи НАБУ особисто відвезли документи на екстрадицію українського судді.

Холодницький не виключає, що Чаус проситиме в Молдові політичного притулку.

Суддя-«баночник» Чаус може відбутися лише штрафом, та ще й молдовську недоторканність отримати.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості затвердило прогнозний баланс електороенергетичної системи України на березень 2017 року з розрахунком надзвичайного стану через блокаду постачання вугля антрацитової групи.

Точні терміни заборони не повідомляються.

У понеділок, 13 лютого, Президент України Петро Порошенко проведе переговори з прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом.

У рамках Програми територіальної співпраці «Республіка Молдова — Україна» Євросоюз надасть грант у розмірі 3,3 мільйона євро на реалізацію проектів трансграничного партнерства.

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп висловив занепокоєння у зв'язку з появою інформації про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі.

Виведення іноземних військ безпосередньо пов’язане з політичним розв'язанням конфлікту.

Президент Молдови Ігор Додон не має наміру визнавати анексію Криму Росією законною.

У МЗС наразі немає інформації щодо того, коли пропускні пункти відновлять роботу.