Молдова

Точні терміни заборони не повідомляються.

У понеділок, 13 лютого, Президент України Петро Порошенко проведе переговори з прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом.

У рамках Програми територіальної співпраці «Республіка Молдова — Україна» Євросоюз надасть грант у розмірі 3,3 мільйона євро на реалізацію проектів трансграничного партнерства.

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп висловив занепокоєння у зв'язку з появою інформації про плани України побудувати шість гідроелектростанцій на Дністрі.

Виведення іноземних військ безпосередньо пов’язане з політичним розв'язанням конфлікту.

Президент Молдови Ігор Додон не має наміру визнавати анексію Криму Росією законною.

У МЗС наразі немає інформації щодо того, коли пропускні пункти відновлять роботу.

Республіка Молдова скасовує з 1 січня 2017 року введені раніше обмеження на постачання в країну м'ясомолочної продукції і цементу з України.

З резиденції новообраного президента Молдови Ігоря Додона зник прапор Європейського Союзу.

Затриманий родом з Придністровського регіону Молдови, він проходив підготовку у спеціальних тренувальних таборах терористів, мав навички використання спеціальної військової техніки.

Посол України в Молдові Іван Гнатишинта міністр освіти Республіки Молдова Коріна Фусу підписали Протокол про співробітництво у сфері освіти до 2020 року.

Кандидат у президенти Молдови від проєвропейських сил Майя Санду пообіцяла оскаржити результати президентських виборів у Конституційному суді.

Глава Партії соціалістів Молдові Ігор Додон на спеціально скликаній прес-конференції заявив про свою перемогу на виборах президента країни.

Явка в другому турі президентських виборів у Молдові станом на 10.00 становить 8,5% виборців.

Українського посла у Молдові викликали у Київ для проведення консультацій.