Миколаїв

Військовослужбовець строкової служби загинув у військовій частині на Миколаївщині.

Школярі повернуться за парти 16 січня

У Миколаєві група чоловіків влаштувала масову бійку із застосуванням вогнепальної зброї. Підозрюваних затримано.

В четвер, 15 грудня, у Миколаєві троє невідомих у масках Дідів Морозів напали та побили палицями депутата обласної ради від Блоку Петра Порошенка Федора Барну.

Двох офіцерів патрульної поліції Миколаєва затримали на хабарі. Вимагали від місцевого жителя гроші за повернення його раніше вилученого авто та свідоцтва про його реєстрацію.

Від вживання цього алкоголю у Миколаєві померло 5 осіб.

У Миколаєві двом дебоширам, які влаштували бійку в центрі міста, сьогодні оголосили про підозру у хуліганстві.

У Національній поліції України заявили, що за результатами службового розслідування, що триває нині, всі патрульні поліцейські, які виявили бездіяльність під час конфліктної ситуації в центрі Миколаєва в ніч на 30 серпня, будуть звільнені з лав поліції.

У Миколаївському зоопарку помер сніговий барс.

Поліцейські у Кривому Озері, які виїздили на виклик з приводу хуліганських дій Олександра Цукермана, вимушені переховуватися разом з родинами і дітьми – їм погрожують розправою.

У Миколаєві заарештували трьох фігурантів у справі про незаконне переправлення людей через державний кордон — організатора і двох водіїв автобусних рейсів «Одеса-Луганськ».

Військовослужбовці мотопіхотної бригади імені Штефана Великого та миротворчого батальйону Національної армії Молдови (40 осіб) візьмуть участь у військових навчаннях Sea Breeze 2016», які пройдуть з 18 по 31 липня на території Центру Широкий Лан у Миколаївській області.

Минулого тижня генпрокурор відсторонив Кривов’яза від виконання обов'язків.

Увечері 21 червня пожежа спалахнула на стихійному звалищі в районі міського кладовища в Миколаєві.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вимагає від прокурора Миколаївської області В'ячеслава Кривов'яза написати заяву на звільнення.