Миколаїв

Служба безпеки України припинила діяльність представника радикального руху «Наждак», який вербував у Миколаєві потенційних учасників антиукраїнських акцій.

За попередньою інформацією, постраждалих немає, хоч уламки дверей розлетілися в радіусі двадцяти метрів.

Хулігана доправили в лікарню з підозрою на психічний розлад.

37 депутатів з 56-ти присутніх підтримали рішення про зняття з порядку денного питання про визнання Російської Федерації агресором.

Військовослужбовець строкової служби загинув у військовій частині на Миколаївщині.

Школярі повернуться за парти 16 січня

У Миколаєві група чоловіків влаштувала масову бійку із застосуванням вогнепальної зброї. Підозрюваних затримано.

В четвер, 15 грудня, у Миколаєві троє невідомих у масках Дідів Морозів напали та побили палицями депутата обласної ради від Блоку Петра Порошенка Федора Барну.

Двох офіцерів патрульної поліції Миколаєва затримали на хабарі. Вимагали від місцевого жителя гроші за повернення його раніше вилученого авто та свідоцтва про його реєстрацію.

Від вживання цього алкоголю у Миколаєві померло 5 осіб.

У Миколаєві двом дебоширам, які влаштували бійку в центрі міста, сьогодні оголосили про підозру у хуліганстві.

У Національній поліції України заявили, що за результатами службового розслідування, що триває нині, всі патрульні поліцейські, які виявили бездіяльність під час конфліктної ситуації в центрі Миколаєва в ніч на 30 серпня, будуть звільнені з лав поліції.

У Миколаївському зоопарку помер сніговий барс.

Поліцейські у Кривому Озері, які виїздили на виклик з приводу хуліганських дій Олександра Цукермана, вимушені переховуватися разом з родинами і дітьми – їм погрожують розправою.

У Миколаєві заарештували трьох фігурантів у справі про незаконне переправлення людей через державний кордон — організатора і двох водіїв автобусних рейсів «Одеса-Луганськ».