Маріуполь

Федерація футболу України не дозволила «Динамо» переграти гостьовий матч проти «Маріуполя» та зарахувала киянам технічну поразку.

«Інакше тим самим буде відкрито скриньку Пандори, і український футбол скотиться до стану первісного хаосу».

Луценко наголосив, що вважає цю справу прецедентною в умовах війни з Росією.

Загалом за минулу добу незаконні збройні формування 13 разів порушили перемир’я. Унаслідок бойових дій втрат серед українських військовослужбовців немає.

У 15-му турі Прем’єр-ліги «Шахтар» обіграв на виїзді ФК  «Маріуполь» з рахунком 3:1.

Служба безпеки затримала в Одесі жінку, яку підозрюють у вчиненні підриву машини полковника СБУ Олександра Хараберюша в Маріуполі Донецької області у березні цього року.

З'явилося відео пожежі і вибухів на складах боєприпасів в районі населеного пункту Новоянісоль Донецької області.

Силові структури проведуть у Маріуполі навчання з протидії терористичній та диверсійній загрозам 18−20 вересня.

Київському «Динамо» зарахували технічну поразку 0:3 за неявку 27 серпня на матч проти ФК «Маріуполь».

КП «Покровськводоканал» придбало нове авто Toyota Camry вартістю 886 тис грн. за кошти міського бюджету міста Покровськ Донецької області для поліції Маріуполя.

У Приморському районі міста Маріуполь запустили нову підвищувальну насосну станцію, вартість проекту становить 2, 918 млн грн.

ФК «Маріуполь» заявляє, що надав ФК «Динамо» (Київ) всі необхідні офіційні листи щодо майбутніх ігор.

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) офіційно відмовився від поїздки в Маріупооь на матч у рамках чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Як відомо, вже більше місяця триває дискусія стосовно матчу чемпіонату України «Маріуполь» — «Динамо», який мав відбутися 27 серпня у Маріуполі.

Віце-президент «Динамо» Андрій Мадзяновський заявив, що «Динамо» не поїде на матч у Маріуполь і подасть до суду в разі зарахування технічної поразки.