Маріуполь

З'явилося відео пожежі і вибухів на складах боєприпасів в районі населеного пункту Новоянісоль Донецької області.

Силові структури проведуть у Маріуполі навчання з протидії терористичній та диверсійній загрозам 18−20 вересня.

Київському «Динамо» зарахували технічну поразку 0:3 за неявку 27 серпня на матч проти ФК «Маріуполь».

КП «Покровськводоканал» придбало нове авто Toyota Camry вартістю 886 тис грн. за кошти міського бюджету міста Покровськ Донецької області для поліції Маріуполя.

У Приморському районі міста Маріуполь запустили нову підвищувальну насосну станцію, вартість проекту становить 2, 918 млн грн.

ФК «Маріуполь» заявляє, що надав ФК «Динамо» (Київ) всі необхідні офіційні листи щодо майбутніх ігор.

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) офіційно відмовився від поїздки в Маріупооь на матч у рамках чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Як відомо, вже більше місяця триває дискусія стосовно матчу чемпіонату України «Маріуполь» — «Динамо», який мав відбутися 27 серпня у Маріуполі.

Віце-президент «Динамо» Андрій Мадзяновський заявив, що «Динамо» не поїде на матч у Маріуполь і подасть до суду в разі зарахування технічної поразки.

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на чолі з її першим заступником Александром Хугом погодилися відвідати матч 7 туру української Прем`єр-ліги ФК «Маріуполь» — «Динамо», що має пройти 27 серпня в Маріуполі.

Фанати «Карпат» побилися зі стюардами стадіону «Іллічівець» під час матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги проти «Маріуполя».

Делегація європарламентарів у складі співголови Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС Даріуша Росаті та євродепутата Міхаеля Галера відвідала Маріуполь

На поточному тижні делегація Європарламенту відвідає зону проведення АТО, зокрема, Маріуполь.

У результаті вибуху на базі дислокації батальйону доданих сил поліції в Маріуполі Донецької області постраждали семеро поліцейських.

Батьки розуміють, що дитина, яка закінчила україномовну школу, матиме більше можливостей для реалізації.